Дата виходу 2 сезону Колесо часу: графік виходу серій, світлини, натяки на 3 сезон

Дата виходу 2 сезону Колесо часу: графік виходу серій, світлини, натяки на 3 сезон

Заплануйте свої осінні вечори і дізнайтеся, коли 2 сезонКолесо часу” буде доступний для перегляду в Україні. Поглянь на графік виходу серій другого сезону “Колеса часу”, та трошки заглянь у третій сезон.

The Wheel of Time, українська назва “Колесо часу” – це фентезійний серіал, заснований на однойменній серії романів американського письменника Роберта Джордана. Серія книг складається з 14 томів і є однією з найпопулярніших у жанрі епічної фентезі.

Серіал “Колесо часу” виробництва Amazon Studios було випущено в листопаді 2021 року. В Україні він доступний українською мовою. Перший сезон і другий сезон складається з восьми епізодів і охоплює події перших двох книг серії, “Око світу” і “Велике полювання“.

Та пропонуємо ще, дізнатися де всі вже пробують легально дивитися серіали і фільми.

Про що серіал?

Серіал розповідає історію групи молодих людей, відомих як Едемські діти, які вирушають у подорож небезпечним світом, щоб поборотися із силами Темряви і розкрити свою долю.

У серіалі розповідається про боротьбу між Світлом і Темрявою, протистояння групи героїв Ткачів Долі та таємничого Темного одержимого, відомого як Чоловік без Обличчя. Серія занурює глядачів у дивовижний світ, де існують магія, герої з особливими здібностями та політичні інтриги.

Серіал “Колесо часу” здобув широку увагу фанатів фентезі та книжкової серії. Він отримав високі оцінки за акторську гру, візуальні ефекти та представлення світу романів. У 2022 році Amazon оголосив про продовження серіалу на другий сезон. А вже вкінці травня, ми дізналися, що чекати другий сезон залишилося лише три місяці. Після літніх канікул та з новими силами можна і “легесенько” подивитися 2 сезон серіалу “Колесо часу“.

Дата виходу 2 сезону Колесо часу: графік виходу серій, світлини, натяки на 3 сезон
кадр з першого сезону Колесо часу

Чи закінчився 1 сезон Колесо часу?

Перший сезон серіалу “Колесо часу” охоплює події перших двох книг серії: “Око світу” (The Eye of the World) і “Велике полювання” (The Great Hunt). Він вводить глядачів у світ, де сили Темряви, представлені таємничим Темним одержимимцем, намагаються знищити Світло і контролювати світ.

Сезон починається із зустрічі головних героїв: Ренда Аль’Тора, Егвейн Аль’Вери, Найнівес Аль’Мірін і Мата Коулена. Вони виявляють, що є частиною пророцтва – Ткачів Долі, і їм належить битися з силами Темряви.

Протягом сезону герої мандрують через різні локації, стикаються з небезпеками та ворогами, зустрічають загадкових істот і розкривають свої власні сили та здібності. Вони шукають відповіді на питання про своє призначення і про те, як зупинити наступ Темряви.

У заключній частині першого сезону герої досягають Каменя Сонця (Stone of Tear) і виявляють, що всередині нього міститься легендарний меч Сірий Яшмовий Клинок (Callandor), потужна зброя, що може використовуватися проти Темряви. В епічній битві вони б’ються з армією Темряви, і Ренду Аль’Тору вдається використати Сірий Яшмовий Клинок, щоб перемогти ворога.

Сезон закінчується з героями, готовими продовжувати свою подорож, але вони усвідомлюють, що битва тільки починається. Завершення першого сезону залишає глядачів із запитаннями та очікуванням продовження історії в другому сезоні.

Колесо часу 2 сезон, чого очікувати?

Кінець першого сезону серіалу “Колесо часу” був сповнений інтригою та епічною битвою. Ранд і Мойрейн вирушили в пошуках Ока Миру, щоб зустрітися з Темним, їхнім ворогом. Водночас інші члени групи, разом із силами Фал Дара, вступили у відчайдушну битву з прислужниками Темного.

Ранду вдалося здолати Темного, використовуючи тотем, який дала йому Мойрейн, і вигнати його ще глибше в його в’язницю. Хоча Ранд переміг, він вирішив залишити своїх друзів і вирушити в дорогу поодинці, побоюючись того, що його новий зв’язок з Єдиною Силою може принести їм неприємності.

Дата виходу 2 сезону Колесо часу: графік виходу серій, світлини, натяки на 3 сезон
Кадр другого сезону Колесо часу

Другий сезон “Колеса часу” буде присвячений наслідкам цього рішення і розкриттю планів Мета. Крім того, армія Шончан готується до навали здалеку, що наводить тривогу на героїв.

Хоча конкретні деталі сюжету залишаються в секреті, шоураннер Рейф Джадкінс розкрив деякі ключові моменти. Другий сезон буде заснований на другій і третій книжках серії (“Велике полювання” і “Відродження дракона”), хоча сюжет трохи відрізнятиметься від оригіналу, щоб розвинути історії персонажів більш повно. Однією з ключових тем нового сезону буде “самотність”, і глядачі дізнаються героїв на глибшому рівні. Ранд також стикатиметься з викликами і намагатиметься усвідомити свою справжню сутність як Відродженого Дракона.

Передісторія першого Дракона буде досліджена, а любовний трикутник між Ланом, Мойрейн і Нінаев продовжить розвиватися. Актори висловлюють захоплення роботою разом і передчувають майбутні повороти сюжету.

Другий сезон серіалу “Колесо часу” обіцяє бути ще більш захопливим і сповненим таємниць та пригод для глядачів.

2 сезон Колесо часу трейлер

Короткий підсумок першого сезону і тизер другого сезону “Колеса часу” був представлений на Нью-Йоркському фестивалі коміксів.

Світлини 2 сезон Колесо часу

Колесо часу 2 дата виходу?

Дата виходу 2 сезону Колесо часу: графік виходу серій, світлини, натяки на 3 сезон

Ще літо не почалося, а вже гарні новини від компанії Amazon Studios. Компанія оголосила у Twitter серіалу, що другий сезон серіалу “Колесо часу” в Україні вийде 1 вересня 2023 року.
У день прем’єри глядачів чекає три епізоди разом.

Нагадаємо, що перший сезон “Колесо часу” вийшов 19 листопада 2021 року.

У 1 і 2 сезоні серіал має по 8 епізодів.

Графік виходу нових серій Колеса часу 2 сезону

Дізнайся першим коли вийде українською нова серія 2 сезону “Колеса часу”.

1 серія1 вересня
2 серія1 вересня
3 серія1 вересня
4 серія7 вересня
5 серія14 вересня
6 серія21 вересня
7 серія28 вересня
8 серія5 жовтня
коли вийде 8 серія 2 сезону колеса часу

Де дивитися 2 сезон українською Колесо часу?

Дата виходу 2 сезону Колесо часу: графік виходу серій, світлини, натяки на 3 сезон

Пригодницьке фентезі “Колесо часу” доступне в Україні, українською мовою, в озвучці HDrezkaStudio. Подивитися можна онлайн на сайті студії.

Дивись українською!

Чи продовжать “Колесо часу” на 3 сезон?

Дата виходу 2 сезону Колесо часу: графік виходу серій, світлини, натяки на 3 сезон

На San Diego Comic-Con було оголошено про продовження серіалу “Колесо часу” на третій сезон, повідомляє Variety.

Рейф Джадкінс, шоураннер серіалу, висловив свою радість і сказав, що “Повстання тіней” завжди було його улюбленою книжкою в серії.

Він також поділився своєю честю і радістю мати можливість перенести цю історію на телебачення і познайомити нових глядачів із захопливими сюжетами, які змусили його полюбити ці книги.

У квітні з’явилися повідомлення про початок зйомок третього сезону в Празі, проте офіційні канали “Колеса часу” поки що не підтвердили цю інформацію.

Дата виходу 2 сезону Колесо часу: графік виходу серій, світлини, натяки на 3 сезон

Цікаві факти про серіал Колесо часу, які ви могли пропустити

Ось кілька цікавих фактів про серіал “The Wheel of Time”:

Адаптація серії романів: Серіал “The Wheel of Time” є екранізацією популярної серії фентезі-романів Роберта Джордана. Він був створений спеціально для потокового сервісу Amazon Prime Video.

Рекордний бюджет: Перший сезон серіалу “Колесо часу” мав один із найвищих бюджетів для телевізійних серіалів. Очікується, що продовження серіалу також матиме високий рівень фінансування.

Міжнародний акторський склад: У серіалі знімається міжнародний акторський склад, включно з Розамунд Пайк у ролі Морейн Дамодред, Джошуа Стратеном у ролі Ренда Аль’Тора і Маркусом Рутерфордом у ролі Мат Коулена. Також у серіалі задіяні актори з різних країн, що додає різноманітності до касту.

Гендерне розмаїття: Творці серіалу прагнули збільшити гендерне розмаїття і рівноправність жіночих персонажів. Вони внесли зміни до сюжету, щоб показати активнішу і важливішу роль жінок у світі “The Wheel of Time”.

Коло часу: Центральна концепція серії романів і серіалу – це концепція Колеса Часу, яке повторює історію в циклах. Це дає змогу подіям минулого, сьогодення і майбутнього впливати одна на одну.

Натхнення від міфології: Роберт Джордан черпав натхнення для створення свого світу з різних міфологій і культур світу, включно з кельтською, скандинавською та азіатською.

Взаємодія з фанатами: Команда творців серіалу активно взаємодіє з фанатами. Вони регулярно оновлюють офіційні соціальні медіа та вступають у діалог із шанувальниками, щоб підтримувати інтерес і делікатно відповідати на запитання про серіал.

Це лише деякі цікаві факти про серіал “The Wheel of Time”. З розвитком серіалу і появою другого і третього сезонів, буде ще більше захопливих деталей і сюжетних цікавинок, які тішитимуть фанатів фентезі.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *