Король мавп - дивись українською

Король мавп – дивись українською

У захопливому фентезійному світі, яким правлять стародавні боги і який обплутаний демонами, живе один неординарний герой, відомий як Король мавп. Незважаючи на своє скромне походження, він володіє непохитним хоробрим духом і непохитною рішучістю. Він доблесний і відважний, і його серце горить жагою стати безсмертним.

Величний світ, у якому існує Король мавп, опиняється в небезпеці. Демони, які нещодавно прокинулися з тисячолітнього сну, вирішують підкорити світ і підпорядкувати його своїй владі. Численні демони, втілення зла, тероризують жителів і приносять хаос і руйнування в усі куточки землі.

Король мавп усвідомлює, що тільки він може зупинити цей кошмар. У його розпорядженні могутній чарівний жезл, здатний розтрощити сотню демонів і навіть Короля драконів, найстрашнішого і наймогутнішого з усіх демонічних істот. Але його справжній виклик не полягає лише в битві із зовнішніми загрозами.

Король мавп - дивись українською

Власне его та його внутрішні страхи є його справжніми ворогами. Як істинний герой, Король мавп повинен подолати свої сумніви, егоїстичні бажання та страхи, щоб віднайти справжнє призначення та силу всередині себе. У цій епічній подорожі, сповненій небезпеками та випробуваннями, він має зіткнутися із самим собою, щоб стати справжнім мудрецем і піднестися до безсмертя.

Король мавп 2023” – це захоплива пригода про самопізнання, мужність і вірність. Фільм занурює глядача в чарівний світ із приголомшливими битвами, неймовірними ефектами і дивовижними локаціями. Він досліджує тему сили волі та духовного пробудження, показуючи, що справжнього безсмертя можна досягти не тільки вічним життям, а й вічною спадщиною звитяги та мудрості.

Дивитися українською Король мавп трейлер

український трейлер

Де і коли українці можуть подивитися?

Прем’єра анімаційного фільму в Україні відбудеться 18 серпня 2023. Подивитися українською можна у застосунку Netflix на ТВ, або планшеті. Дивись українською!

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *