Дивитися Наполеон українською - трейлер, дата виходу в Україні

Дивитися Наполеон українською – трейлер, дата виходу в Україні

У кінотеатрах України від 23 листопада 2023 року буде представлений захоплюючий фільм “Наполеон”. Ця стрічка об’єднує в собі кілька жанрів, включаючи епічну історію, біографію, драму, екшн та історичний жанр, та обіцяє надзвичайну подорож у минуле.

Режисером цього шедевру є відомий Рідлі Скотт, який має вражаюцій резюме з 53 фільмами та понад 150 проектами в якості продюсера. Його роботи неодноразово визнавалися на премії “Оскар”.

У головній ролі ми побачимо Хоакіна Фенікса, відомого своєю винятковою акторською майстерністю, який раніше зіграв такі славетні ролі, як “Джокер” та “Гладіатор”. Фенікс втілив у собі постать великого Наполеона Бонапарта, створившого одну з найвеличніших імперій у світовій історії.

Фільм “Наполеон” розповідає не лише про політичні досягнення цього видатного правителя, але і про його особисте життя, особливо про його прагнення завоювати серце Жозефіни, яку грає Ванесса Кірбі. Це історія про кохання, амбіції та велич, про які ми знаємо із сторінок підручників історії.

Зйомки фільму відбувалися у різних куточках світу, включаючи Великобританію та Мальту. Декоратори витратили багато часу, щоб відтворити атмосферу минулих епох, зокрема, працюючи у Лінкольнському соборі та Мальті.

Зараз, “Наполеон” – це одна з найочікуваніших стрічок 2023 року, і фанати як історічних фільмів, так і прихильники акторської майстерності Хоакіна Фенікса, отримають можливість насолодитися цією захоплюючою подорожжю в часі вже з 23 листопада (дата виходу фільму “Наполеон в Україні”).

Не пропустіть найбільший кіноподія цього року!

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *