Чи вийде Три метри над рівнем неба 3?

Чи вийде Три метри над рівнем неба 3?

Більше 10 років минуло з моменту виходу на екрани фільму першого фільму “Три метри над рівнем неба”, одного з найбільш очікуваних іспанських фільмів 2010 року, який здобув велику популярність серед глядачів, які з нетерпінням очікували його виходу.

Фільм підкорив серця українських дівчат, які вже підросли, та цікавляться продовження фільму, та чи буде 3 частина у серії фільмів “Три метри над рівнем неба 3”.

В результаті цього успіху через деякий час була випущена друга частина під назвою “Три метри над рівнем неба 2: Я тебе хочу”, яка також змогла привернути увагу багатьох і до цього дня залишається популярною серед глядачів в Україні. Адже всі частини були адаптовані українською мовою.

Дата виходу 3 частина фільму Три метри над небом 3

Чи вийде Три метри над рівнем неба 3?

Заснований на романах Федеріко Мочіа, фільм “Три метри над рівнем неба” вперше вийшов на великі екрани у грудні 2010 року і миттєво завоював серця своїх шанувальників завдяки незабутній історії кохання головних героїв.

Головний герой, виконаний Маріо Казасом, і “Баба Алькасар”, яку зіграла Марія Вальверде, створили надзвичайну хімію на екрані, що залишило глибокий слід у серцях глядачів.

Незважаючи на захоплення і успіх оригінального фільму, досі не було жодних офіційних оголошень про виробництво третьої частини “Три метри над рівнем неба 3”.

Проте питання про можливість створення нового продовження було задане Маріо Казасу, і залишається відкритим, чекаючи на його відповідь і думку щодо можливого продовження цієї улюбленої історії.

“Я завжди казав, що було б чудово мати третю частину. Думаю, що третя книга або події, що могли б там трапитися, персонажі вже старші, пройшло кілька років, і це було б цікаво,” – сказав він, додавши, що він готовий зняти третю частину, але не впевнений, чи з’явиться коли-небудь така можливість.

“Я готовий зняти цей фільм, і я думаю, що багато шанувальників, людей, які виросли разом зі мною, підтримують цю ідею. Але інколи речі не виходять так, як би хотілося. Ми залишаємось в сподіванні, що все ж воно станеться, хоча навіть я не можу бути впевнений,” – розповів іспанський актор.

Де дивитися всі частини Три метри над небом українською?

Перший фільм “Три метри над рівнем неба / Tres metros sobre el cielo” вийшов українською від телеканалу “К1”.

Другий фільм, під назвою “Три метри над рівнем неба 2: Я тебе хочу / Tengo ganas de ti” був показаний у кінотеатрах України.

Всі частини можна знайти в українському сегменті інтернет та подивитися онлайн.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *