Довга доба дивитися онлайн

Довга доба дивитися онлайн

Довга доба“: Документальна драма війни в об’єктиві українського режисера Алана Бадоєва.

Це фільм, що розкаже історію війни очима тих, хто переживав її безпосередньо, спираючись на відеоматеріали, надіслані очевидцями війни.

Робота над стрічкою тривала більше року, і вона є результатом співпраці режисера з телеканалом “1+1”.

Фільм “Довга доба” – це надзвичайно важливий проект, який висвітлює один із найскладніших періодів в історії України.

Режисер вирішив не користуватися інтерв’ю або дописами авторів, а зробити акцент на особистих історіях людей, які стали свідками подій 23 лютого 2022 року та перших днів війни.

Протягом півтора року, українці висилали свої відеоматеріали режисеру та його команді, які вплітали ці безцінні свідчення у фільм. Результатом їхньої праці стала документальна стрічка, яка стане важливим джерелом інформації для майбутніх поколінь та світової спільноти.

9 вересня український режисер Алан Бадоєв анонсував прем’єру свого нового документального фільму “Довга доба”, представивши трейлер, який розкриє трагічні події війни в Україні. Який можна подивитися нижче.

Другий трейлер Довга доба

Фільм “Довга доба” обіцяє вразити глядачів своєю правдивістю, глибиною і непередбачуваністю подій, які відобразилися в об’єктиві камер українців. Ця стрічка стане своєрідним пам’ятником героям війни та тим, хто безстрашно долав випробування та боровся за свободу та незалежність України.

Дата виходу Довга доба

10 лютого документальний фільм «Довга Доба» режисера Алана Бадоєва та каналу «1+1 Україна» виходить в український кінопрокат в мережі кінотеатрів Multiplex. Встигни побачити стрічку та підтримати благодійну місію проєкту.

Про це повідомляє офіційний канал фільму https://www.youtube.com/@DovhaDoba

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Один коментар до “Довга доба дивитися онлайн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *