Магічна битва 3 сезон дата виходу

Магічна битва 3 сезон дата виходу

У 2023 році “Магічна битва” привернула увагу багатьох глядачів з України. Другий сезон цього блокбастера став справжнім американським пригодницьким фентезі з елементами містичного екшну, жорстокості та захопливих поворотів сюжету, що рідко вдається аніме-шоу.

Однак за лаштунками творилася не настільки світла картина, оскільки проблеми у виробництві серіалу завдавали шкоди і стресу творчим умам, які працювали над цією однією з найпопулярніших аніме-франшиз у 21 столітті.

Незважаючи на ці складнощі, творці другого сезону “Магічна битва” не переставали дивувати глядачів щотижня: вибухові бойові сцени, захопливі моменти та головні кульмінації, які залишають нас чекати на наступну серію.

Чи буде 3 сезон, та коли ми зможемо всі подивитися?

Магічна битва 3 сезон дата виходу

На радість фанатів, після завершення другого сезону було офіційно підтверджено, що третій сезон “Магічна битва” перебуває в розробці.

Таким чином, належить побачити, як розгорнуться події в наступному розділі цієї захопливої аніме-історії. Можливо, на нас чекають ще більш захопливі пригоди і несподівані повороти сюжету.

Коли вийде 3 сезон Магічна битва?

Магічна битва 3 сезон дата виходу

Незважаючи на неоднозначні відгуки про другий сезон, підтверджено, що третій сезон “Магічної битва”, буде як новий проєкт від студії MAPPA. Однак, з огляду на всі зміни в команді між першим і другим сезонами, незрозуміло, чи повернуться Шота Гошозоно, Саяка Койсо і Йосімаса Теруї на ролі режисера, дизайнера персонажів і композитора відповідно.

Що стосується дати виходу, з огляду на те, що студія MAPPA ймовірно ставить в пріоритет проєкти, такі як “Лазар” і фільм “Людина-бензопила”, малоймовірно, що третій сезон “Jujutsu Kaisen” з’явиться в ефірі 2024 року.

Таким чином, передбачається, що прем’єра нового сезону може відбутися не раніше 2025 року. Фанатам доведеться почекати, щоб побачити, які захопливі пригоди чекають на героїв у наступному розділі цієї захопливої історії.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *