Перевізниця 2024: дата виходу, коли і де дивитися, перше відео, актори
Фото: телеканал СТБ

Перевізниця 2024: дата виходу, коли і де дивитися, перше відео, актори

“Перевізниця” 2024: Серіал про героїзм і солідарність у часи війни. На глядачів українсько-французьке акторське об’єднання у серіалі “Перевізниця”. Проект має великий рейтинг очікування, що додає йому неймовірну привабливість, tvshows.com.ua і відзначає його як одне з найочікуваніших подій у 2024 році на українському телебаченні.

“Перевізниця”, у інших країнах він представлений під назвою “In Her Car” – український драматичний серіал, який створений за концепцією українського шоуранера Євгена Туніка.

Виробництво

Виробництвом займається київська компанія Starlight Media з підтримкою міжнародної студії Gaumont та кількох європейських мовників. Цей серіал розповідає про життя українців у перші дні та тижні російської війни в Україні.

Про що буде серіал?

Перевізниця 2024: дата виходу, коли і де дивитися, перше відео, актори

Заснований на реальних подіях, пережитих українцями в перші дні та тижні російської війни в Україні, “Перевізниця” розповідає історію психотерапевта Лідії (зіграної Анастасією Карпенко, лауреатом премії “Локарно”). Вона використовує свій автомобіль, щоб евакуювати мирних жителів до безпечних місць.

Кожна серія – це поїздка, і в кожній є свій пасажир з особистою, неповторною і вартою уваги історією.

Актори

Перевізниця 2024: дата виходу, коли і де дивитися, перше відео, актори
Анастасія Карпенко, Фото: СТБ

У “Перевізниці” головну роль виконала українська акторка Анастасія Карпенко (відома за участю в фільмі “Як там, Катя?”). Також у серіалі зіграли Іван Шаран, Ігор Колтовський, Христина Федорак, а також французькі актори Каріна Бет Орр, Андріан Роб, Антуан Ербес.

Дивитися серіал Перевізниця 2024 всі серії

Це історія про психологиню Лідію, яка після російського повномасштабного вторгнення в Україну у лютому 2022 року покинула свою роботу, щоб допомагати українцям, які рятуються від війни, дістатися безпечних місць. Кожен пасажир проходить своєрідну терапію, перш ніж дістатися пункту призначення.

Де дивитися Перевізниця 2024?

Перевізниця 2024: дата виходу, коли і де дивитися, перше відео, актори
Фото: СТБ

Прем’єра серіалу відбудеться на телеканалі СТБ у прямому вечірньому етері, 18:00 25 лютого. Потім, серіал з’явиться на youtube.com безкоштовно.

Якщо ти не встиг переглянути прямий етер телеканалу СТБ. Архів трансляції, разом з серіалом “Перевізниця” можна подивитися на стрімінгову сервіси Youtv UA – (7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн).

Дата виходу серіалу

Перший сезон “Перевізниці” складається з 10 серій, а його прем’єра запланована на 25 лютого 2024 року.

Цей серіал обіцяє бути потужним витком про героїзм, солідарність та мужність у найтемніші часи війни.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *