Дата виходу та трейлер до 4-ї частини Нікчемний Я
Фото: B&H Film Distribution Company

Дата виходу та трейлер до 4-ї частини Нікчемний Я

Шанувальники анімаційних пригод та безмежного гумору вже розпочали літній рахунок назад, оскільки студія Universal Pictures анонсувала вихід четвертої частини культового мультфільму “Нікчемний Я”.

За даними офіційних джерел, трейлер до фільму вже вийшов, надаючи глядачам пригодливий погляд на новий розділ у житті Гру та його дітей.

Новий етап життя для Гру та його дівчаток

У четвертій частині “Нікчемного Я” для Гру та його дівчаток починається новий етап життя, оскільки вони вітають нового члена сім’ї – Гру молодшого. Цей кумедний персонаж точно знає, як насолити своєму татові, і призначений стати новим кокетливим центром уваги для глядачів.

Новий виклик і грандіозне протистояння

Проте перед сім’єю постає новий виклик у вигляді небезпечного супротивника. Гру та його рідня вирушають у грандіозне пригодницьке подорожжя, сповнене гумору та неймовірних пригод. Чекаємося на епічні битви та безліч несподіваних поворотів подій, які роблять цей мультфільм довгоочікуваним продовженням серії.

Студія та талановитий режисер

Студія Universal Pictures продовжує вражати глядачів своїми анімаційними шедеврами, а режисер Кріс Рено, відомий своєю роботою над попередніми частинами “Нікчемного Я” і “Секретами домашніх тварин”, гарантує віртуозне поєднання гумору, пригод та теплих родинних моментів.

Заключення та дата виходу

“Нікчемний Я 4” обіцяє відзначитися в житті шанувальників анімації і стати ще одним успішним розділом у цій унікальній історії.

Із вихідним трейлером фільму, очікування та антиціпація лише зростає, а шанувальники не можуть дочекатися 4 липня 2024 року, коли сім’я Грю повернеться на великий екран з новими пригодами та сюжетними витівками.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *