Серіал за книгою Один день: Від першої зустрічі до 20 років кохання

Серіал за книгою Один день: Від першої зустрічі до 20 років кохання

8 лютого 2024 року на екрани виходить новий лімітований серіал “Один день”, створений на основі світового бестселера Девіда Ніколса. За 14 епізодів цей мінісеріал розповідає історію кохання Емми і Декса, яка тягнеться протягом двадцяти років.

Сюжет розгортається в 1988 році, коли Декстер Мейх’ю та Емма Морлі випадково перетинають свої шляхи. Вони обоє знають, що наступного дня їхні життя розділяться, але вже після одного дня разом вони не можуть забути одне про одного. З плином років, вони рухаються своїми шляхами, далекими від того, чого вони колись мріяли. Але особливість, що захопила їх тієї першої ночі, не відпускає їх.

Протягом двадцяти років їхня історія розгортається в один і той самий день – 15 липня. Це день, коли вони стикаються з викликами і радощами, суперечностями і втратами, сміхом і сльозами. Стосунки між Дексом і Ем стають епіцентром боротьби, де переплітаються надії і втрачені можливості.

За кожним епізодом вирішального дня вони проймаються сварками і бійками, а також знову знаходять смішні та зворушливі моменти. Перед глядачем розкривається справжнє значення цього одного дня, яке виявляється куди важливішим, ніж вони коли-небудь могли уявити.

Декстер і Емма повинні розуміти природу кохання і сутність життя через призму цієї надзвичайної історії.

Сценарій, створений на основі однойменного бестселера “One Day” – David Nicholls, вражає своєю деталізацією та вмінням передати глибокі емоції героїв.

Глядачі відчують силу кохання, що витримала випробування часом і виявилася неперевершеною. “Один день” обіцяє стати захопливим подорожжю через роки, яке залишить незабутні враження у серці кожного глядача.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *