Останній володар стихій 2 дата виходу: продовження франшизи у 2024

Останній володар стихій 2 дата виходу: продовження франшизи у 2024

Останнім часом українці все частіше запитують, чи вийде другий фільм “Останній володар стихій 2”, чи ні. Нижче розглянемо більш детальніше, чому “Володар стихій” знову актуальний і що нас чекає у 2024 році нового від цієї франшизи.

Коли вийде 2 сезон? Аватар: Останній захисник 2024

Нагадаємо, “The Last Airbender” (“Останній володар стихій”) – фільм режисера М. Найта Шьямалана, випущений 2010 року. Цей фільм став екранізацією популярного анімаційного серіалу “Останній володар стихій” 2005 року. Однак, незважаючи на високі очікування, фільм зіткнувся з сильним критичним і комерційним провалом.

А серіал “Останній володар стихій” 2005 року, навпаки, його транслювали в Україні, рідною мовою на телеканалі QTV. Оригінальний серіал мав шалений попит не тільки в Україні, а і у світі. Рейтинг серіалу більше 9 балів.

Сюжет фільму Останній володар стихій 2010

Останній володар стихій 2 дата виходу: продовження франшизи у 2024

Фільм розповідає про світ, розділений на чотири нації, кожна з яких володіє своїм елементом: повітрям, водою, вогнем і землею. Великий Аанг, єдиний маг повітря та Аватар, який може володіти всіма чотирма елементами, зникає на сто років.

У цей час Вогняна Нація починає завойовувати інші нації. Останньою надією стає хлопчик на ім’я Аанг, який виявляється в крижаному коконі разом зі своїм літаючим бізоном і юною водною маг Катарою.

Чи вийде Останній володар стихій 2

Останній володар стихій 2 дата виходу: продовження франшизи у 2024

Хоча очікувалося, що фільм стане успішним блокбастером, “The Last Airbender” виявився комерційним провалом. На зйомки було витрачено близько 150 мільйонів доларів, але фільм зібрав лише близько 320 мільйонів доларів у світовому прокаті.

Негативні відгуки і невдоволення фанатів призвели до того, що плани на сиквел були скасовані. Але є це був не кінець франшизи.

Що вийде замість Останній володар стихій 2 у 2024 році?

Не обійшлось тут, без рідного Нетфліксу) 22 лютого 2024 року на чекає новий серіал “Аватар: Останній захисник” оригінальна назва “Avatar: The Last Airbender”. Нижче можна подивитися трейлер. Всі 8 серій вийдуть українською в день прем’єри.

Серіал «Аватар: Останній Захисник», або «Аватар: Останній Маг Повітря», є майбутнім американським пригодницьким фантастичним потоковим телесеріалом від Netflix. Це адаптація живої дії популярного анімаційного серіалу 2005 року. Перші звістки про перезапуск серіалу з живими акторами стали відомі у вересні 2018 року.

Шоуранером проекту призначений Альберт Кім, а до акторського складу увійшли Гордон Корм’є, Кіавентіо Тарбелла, Ієн Услі, Даллас Ліу, Пол Сун-Хен Лі та Деніел Де Кім. Режисери та сценаристи працюють над створенням світу Аватара, який полонить серця глядачів.

Висновок

Оригінальний фільм “The Last Airbender” став прикладом того, як спроба адаптації успішної анімації може вийти боком, якщо не поважати оригінальний матеріал і не враховувати очікування шанувальників. Фільм залишається об’єктом обговорення в кінематографічній індустрії, слугуючи прикладом того, як не варто адаптувати популярні твори.

Є надія, що новий серіал не стане провальним, та матиме не один сезон. Чекаємо 22 лютого та дивимося разом.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *