Дата виходу 4 фільму Фантастичні звірі - усе про трилогію

Дата виходу 4 фільму Фантастичні звірі – усе про трилогію

Яка ситуація з “Фантастичні звірі 4“? Ми розглядаємо питання про те, чи буде четверта частина цієї франшизи, пов’язаної зі світом чаклунства, чи її скасовано.

А ще, є інсайд про Кривава нафта фільм дата виходу

Історія розвитку Фантастичних звірів

Серія фільмів про “Фантастичних звірів” розпочалася 2016 року і була спробою Warner Bros. Discovery (WBD) відродити чарівний світ Гаррі Поттера після завершення останньої частини “Гаррі Поттер і Дари Смерті, частина 2” у 2011 році.

Тоді як глядачі очікували побачити окремий фільм, заснований на книжці “Фантастичні тварини і де їх шукати”, перший фільм вразив їх тим, що в ньому з’явився персонаж Гріндельвальд – злісний чарівник, який існував до подій, пов’язаних із Гаррі Поттером.

Виявилося, що “Фантастичні тварюки і де їх шукати” – це перша частина запланованої п’ятирічної серії, яка показує події, включно зі знаменитою дуеллю між Альбусом Дамблдором та його колишнім коханим Гріндельвальдом, на яку натякалося в романах про Гаррі Поттера. Нижче, нагадаємо трейлером про перший фільм “Фантастичні звірі і де їх шукати” українською.

дивитися онлайн Фантастичні звірі і де їх шукати

Потім були заплановані наступні частини. Однак, після випуску третього фільму ситуація з франшизою “Фантастичні тварини” стала вкрай нестабільною, і за це відповідає кілька факторів.

дивитися онлайн Фантастичні звірі і де їх шукати

Який статус “Фантастичних звірів 4“?

Поточне становище фільму “Фантастичні звірі 4” виглядає невтішно.

На жаль, шанувальники попередніх частин “Фантастичних звірів” повинні прийняти, що четвертої частини цієї франшизи не передбачається.

Девід Заслав, керівник і виконавчий директор студії WBD, що володіє правами на фільми, у листопаді 2022 року підтвердив, що наразі не ведуть розробку нових фільмів, пов’язаних зі світом Гаррі Поттера та “Фантастичними звірами”.

Загальна картина франшизи “Гаррі Поттер” також має не найблагополучніший вигляд.

Проте в компанії WBD залишаються надії, що нещодавно випущена відеогра з відкритим світом під назвою “Спадщина Гоґвортса” зможе завоювати визнання як у критиків, так і у глядачів.

У разі успішного прийому цієї гри існує ймовірність, що компанія може вирішити скористатися цим успіхом, можливо, створивши фільм або серіал.

Фантастичні звірі 4 скасували?

Дата виходу 4 фільму Фантастичні звірі - усе про трилогію

Фантастичні звірі 4” не планують знімати, і схоже, що ця франшиза закінчилася. Фантастичні звірі: Таємниці Дамблдора”, принаймні, закінчився досить акуратно, і всі учасники процесу усвідомлювали, що фільм може стати останнім.

Ця інтуїція виявилася правильною, оскільки “Фантастичні звірі 4″ та “Фантастичні звірі 5″ не розробляються, а історія про зупинення Ґріндельвальда залишилася за кадром.

Дата виходу 4 частину Фантастичних звірів?

Дата виходу 4 фільму Фантастичні звірі - усе про трилогію

Як вище сказано, маємо новини про відміну бажання створення 4 і 5 частинФантастичних звірів”, спробуємо спрогнозувати, а раптом продюсери змінять рішення. І так буває, у шоу бізнесі… Врешті-решт 4 і 5 фільм планувався від самого початку..

Прогнози щодо дати виходу четвертої частини фільму “Фантастичні звірі” говорять про те, що вона, ймовірно, не з’явиться на екранах раніше 2026 року. Цей прогноз зумовлений часовими і трудовитратними характеристиками виробництва подібних фільмів.

Виходячи з попередніх дослідів, перші дві частини фільму “Фантастичні звірі” були випущені в листопаді відповідних років, а третя у квітні 2022 року. Таким чином, якщо четверта частина буде анонсована, то вона може зайняти своє місце в розкладі після 2022 року.

Слід також зазначити, що між другою і третьою частинами франшизи минуло майже чотири роки, тоді як між першою і другою – лише два роки. Можливо, така тривала перерва між фільмами допоможе серії зберегти інтерес і очікування з боку глядачів. Адже, як кажуть, відсутність іноді додає очікуванням шарму.

Таким чином, офіційної дати виходу четвертої частини “Фантастичних звірів” поки що немає, але з огляду на історію випуску попередніх фільмів і складнощі в їхньому виробництві, розумно припустити, що це станеться не раніше 2026 року.

Де дивитися українською Фантастичні звірі?

1,2 і 3 частина фільму вже доступні українським глядачам в УАнеті. Подивитися можна на потокових сервісах.

Гарний дубляж українською до трилогії принеси насолоду від перегляду.

А є трейлер Фантастичні звірі 4?

Наразі трейлера до фільму “Фантастичні звірі 4” немає. На момент написання статті четвертий фільм “Фантастичні звірі” ще навіть не був у виробництві.

Warner Bros наразі також не має чим поділитися, коли справа доходить до новин про наступний фентезійний фільм. Отже, потенційний трейлер важко розмістити, оскільки будь-яка робота над новими фільмами ще не розпочалася. Але ми будемо стежити за новинами на цьому фронті.

Поки всі чекають, пропонуємо подивитися трейлер про 3 частину “ФАНТАСТИЧНІ ЗВІРІ: ТАЄМНИЦІ ДАМБЛДОРА“.

дивитися українською таємниці Дамблдора
x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *