Відьмак 4 сезон дата виходу: Генрі покидає серіал

Відьмак 4 сезон дата виходу: Генрі покидає серіал

Незабаром завершиться третій сезон серіалу “Відьмак“, і чутки про дату виходу четвертого сезону вже ходять повним ходом. Оскільки четвертий сезон вже отримав зелене світло і п’ятий також, зрозуміло, чому фанати хочуть знати про нього більше. Але чи є у нього вже дата виходу? Коли він вийде і на якому стрімінговому сервісі?

Ось вся інформація про дату виходу 4 сезону “Відьмака”, яку ми знаємо на сьогоднішній день, а також всі подробиці про те, коли він вийде.

Четвертий сезон “Відьмака” наближається! Щойно вийшла перша частина третього сезону, друга частина вийде наприкінці липня, а Netflix вже підтвердив вихід четвертої частини надприродного шоу.

Крім того, на “Континенті” відбудуться великі зміни. Перше: виконавець головної ролі Генрі Кавілл, на жаль, залишає серіал, і його замінить ніхто інший, як Ліам Хемсворт, який візьме на себе роль Ґеральта з Рівії. Чудова новина!

Ось все, що ми знаємо про четвертий сезон “Відьмака“, включаючи акторський склад, дату виходу та багато іншого.

Відьмак 4 сезон дата виходу: Генрі покидає серіал

Хто зіграє у 4 сезоні Відьмака?

Як відомо, попереду нас очікують великі зміни! Ліам Гемсворт візьме на себе роль Геральта з Рівії в четвертому сезоні серіалу “Відьмак“. Хоча прощатися з Генрі Кавіллом буде сумно, ми з нетерпінням чекаємо появи Ліама.

Ліам висловив свою реакцію на новину в Instagram, захопившись своїм попередником.

Він написав: “Як фанат “Відьмака”, я щасливий отримати можливість зіграти роль Геральта з Рівії. Генрі Кавілл був неймовірним Геральтом, і для мене це велика честь, що він передає мені естафету і довіряє мені взяти в руки клинок Білого Вовка для наступного розділу його пригод”.

Зірка “Голодних ігор” продовжила: “Генрі, я вже багато років є вашою прихильницею і надихаюся тим, що ви внесли в цього улюбленого персонажа. Можливо, мені доведеться заповнити великі черевики, але я справді рада увійти у світ The Witcher”.

Чи розпочалися зйомки 4 сезону Відьмака?

Відьмак 4 сезон дата виходу: Генрі покидає серіал

Згідно з інформацією, яка з’явилась в мережі наприкінці 2023 року, зйомки четвертого сезону серіалу “Відьмак” на Netflix заплановано на початок весни 2024 року, можливо, в березні або квітні. Раніше запланований період активної підготовки був відкладений через страйк Гільдій акторів і сценаристів США.

Один із важливих аспектів майбутніх епізодів пов’язаний із заміною головного актора. Ліам Гемсворт має зайняти місце Генрі Кавілла, який залишив проєкт. Передбачається, що Гемсворт зіграє роль Геральта не тільки в четвертому сезоні, а й у п’ятому. Існують чутки про те, що це може стати завершальним етапом.

Підкреслимо, що причини відходу Кавілла з серіалу “Відьмак” так і залишилися непідтвердженими. Різні джерела мають різні думки з цього приводу.

Наприклад, видання Deadline раніше стверджувало, що причиною стали “напружений виробничий графік” і часті закордонні зйомки.

Коли було підтверджено 4 сезон?

Підтвердження про випуск четвертого сезону серіалу “Відьмак” з’явилося восени 2022 року, коли Netflix опублікував у своєму акаунті Instagram 29 жовтня таке оголошення: “Це офіційно: The Witcher повертається з четвертим сезоном”.

Забігаючи наперед, 5 сезон також, вже підтверджено.

Дата виходу 4 сезоні Відьмак?

Відьмак 4 сезон дата виходу: Генрі покидає серіал

Дату виходу четвертого сезону “Відьмака” поки що не визначено, але очікується, що це станеться наприкінці 2024 року або на початку 2025 року.

Незважаючи на те, що дата виходу четвертого сезону “Відьмака” поки що не відома, анонс про зйомок був зроблений ще у 2022 році, які розпочнуться навесні 2024 року. Якщо це так, то перший том четвертого сезону, можливо, з’явиться до кінця 2024 року, а другий том – на початку або в середині 2025 року.

Дивитися 4 сезон Відьмак – трейлер

Трейлеру до 4 сезону Відьмак ще немає, зйомки і продакшин триває. Тому, поки пропонуємо подивитися українською мовою трейлер до 3 сезон, та піти дивитися на Нетфлікс 3 сезон.

трейлер українською

Де дивитися 4 сезон Відьмак українською?

Офіційна українська озвучка доступна у застосунку на Нетлфікс в Україні. Всі сезон, включно з майбутнім 4 сезоном.

Також, в українському сегменті інтернет доступна озвучка від інтернет студії HDrezkaStudio, всіх сезонів 1,2,3,4. Подивитися можна на сайті студії.

Споживай українською!

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

2 коментарі до “Відьмак 4 сезон дата виходу: Генрі покидає серіал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *