Хто сам впав, той не плаче: дата виходу 2 сезон, де дивитися

Хто сам впав, той не плаче: дата виходу 2 сезон, де дивитися

Серіал “Хто сам впав, той не плаче” 2023 року, заснований на однойменній книзі Айсегюля Чічекоглу.

Перший сезон підходить до завершення, і всі жінки вже мріють про продовження серіалу, та запитують коли вийде 2 сезон турецького серіалу “Хто сам впав, той не плаче“..

Являє собою адаптацію такого сюжету:

Головна героїня, Алізе, яка зіткнулася з трагічною втратою матері у свій день народження, є красивою, але розпещеною дівчиною, яку ніжно плекав і розпестив її батько.

Дізнавшись, що її батько збирається одружитися знову, Алізе вирішує розіграти підступний план – піти на фіктивний шлюб із чоловіком, якого її батько ніколи не схвалив би, щоб завдати йому помсти. Але як це часто буває, життя підносить сюрпризи, і все йде не так, як задумано.

Цей адаптований серіал відображає злети і падіння Алізе, занурюючи глядачів у її внутрішній світ, де егоїзм і складні стосунки з батьком відіграють важливу роль. З її сміливими, але іноді необачними діями, вона стикається з несподіваними наслідками своїх дій і змушена переосмислити свої цінності та мотиви.

Серіал порушує теми помсти, сімейних стосунків і самопізнання, пропонуючи глядачам захопливу подорож через інтригуючий і часто непередбачуваний сюжет.

1 сезон Хто сам впав, той не плаче, графік серій

Серіал зовсім новий, вийшов влітку 2023 року 22 червня. Кожний тиждень літа виходить нова серій. 11 серія першого сезону вийде 31 серпня. Можлива остання у цьому сезоні.

дивитися онлайн Хто сам впав, той не плаче

Коли вийде 2 сезон Хто сам впав, той не плаче?

Показ першого сезон триває, або тільки завершився, тому продюсери слідкують за рейтингами, після чого, приймуть рішення про продовження та зйомки 2 сезону “Хто сам впав, той не плаче”.

Ми припускаємо, що другий сезон “Хто сам впав, той не плаче” вийде у 2024 році.

Де дивитися Хто сам впав, той не плаче українською?

Серіал виробництва Туреччина Kendi Düsen Aglamaz немає українського перекладу. Подивитися можна російською, або в турецькою.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *