Дата виходу 2 сезону Ріплі: про що варто знати фанатам

Дата виходу 2 сезону Ріплі: про що варто знати фанатам

Серіал “Ріплі” став новим яскравим явищем на екранах, натхненним відомим романом Патриції Гайсміт.

Цей літературний шедевр уже породив кілька фільмів, як-от “На яскравому сонці” і “Талановитий містер Ріплі”. У новій адаптації події розгортаються в 1960-ті роки, представляючи глядачам захопливий і загадковий світ.

Головний герой, Том Ріплі, бідний, але обдарований молодий чоловік, отримує унікальну пропозицію від фінансиста Герберта Грінліфа. Той хоче повернути свого сина, Діккі, з Італії назад в Америку, де він веде невимушений спосіб життя. Том швидко завойовує довіру Діккі та його дівчини Мардж, але замість того, щоб допомогти повернути Діккі додому, Том вирішує скористатися його особистістю.

Чи буде 2 сезон Ріплі?

Перший сезон, який вийшов навесні 2024 року, закінчився на напруженому моменті, залишивши глядачів в очікуванні продовження. Однак, варто зазначити, що серіал створювався як міні-серіал за книгою Патриції Гайсміт.

У зв’язку з цим, другого сезону чекати не варто. Серіал уже зрадив усю сюжетну лінію книги, і немає підстав припускати його продовження.

Незважаючи на це, серіал “Ріплі” доступний для перегляду в оригіналі з субтитрами на платформі Netflix, а також в українській озвучці в Уанеті від HDrezka Studio. Для фанатів жанру це чудова можливість зануритися в захопливий світ інтриг і загадок, представлений у цьому захопливому серіалі.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *