Чи буде 2 сезон Правосуддя: Місто первісних? Припущення щодо продовження серіалу

Чи буде 2 сезон Правосуддя: Місто первісних? Припущення щодо продовження серіалу

Цей телесеріал “Правосуддя: Місто первісних / Своя правда: Місто первородне”, належить жанру нео-вестерн, виходить на екранах кабельного каналу FX і є продовженням популярного серіалу “Виправданий” (Justified).

Перший сезон добігає кінця, 29-го серпня вийде остання 8 серія першого сезону. А що буде далі? Чи буде 2 сезон у серіалу? Це гарне запитання, на яке ми спробуємо відповісти.

Про що серіал Правосуддя: Місто первісних?

Чи буде 2 сезон Правосуддя: Місто первісних? Припущення щодо продовження серіалу

City Primeval” продовжує історію і використовує в головних ролях акторів, таких як Тімоті Оліфанта, Аунджана Елліс, Вонді Кертіс Холл, Аделаїда Клеменс, Марін Ірланд, Віктор Вільямс, Норберт Лео Батц і Бойд Холбрук.

Після від’їзду з містечка Кентуккі 15 років тому, головний герой Рейлан Гівенс (зіграний Оліфантом) тепер живе у Маямі. Він є живим античним артефактом, який балансує між роботою маршала США та важким завданням бути батьком 15-річної доньки Вівіан (виконаної Аделаїдою Клеменс). Час наступає, його волосся стає сивим, капелюх зношується, а дорога вперед раптово стає набагато коротшою, ніж шлях позаду.

Сюжет розгортається після випадкової зустрічі на пустому шосе Флориди, коли Рейлан потрапляє до Детройта. Тут він перетинається з Клементом Менселом (грає Холбрук), відомим як “Дикун з Оклахоми”. Ця постать є жорстокою і соціопатичною, їй нічого не важливо, крім власних бажань. Адвокат Менселла, Керолін Вайлдер (зіграна Елліс), намагається захищати інтереси свого клієнта, навіть якщо це означає опинитися між правоохоронцем і злочинцем, кожен з яких грає свою гру.

Таким чином, цей серіал “Правосуддя: Місто первісних” продовжує непередбачувану і захоплюючу сагу, де переплітаються життєві долі і стирикаються межі моралі у світі злочину та правосуддя.

2 сезон Правосуддя: Місто первісних чи буде новий сезон?

Поки виробники серіалу тішаться гарними рейтингами першого сезону і замовчують свої плани на другий сезон. Нам залишається тільки зробити припущення, про можливу дату виходу 2 сезонуПравосуддя: Місто первісних“.

Рейтинг у серіал, на момент завершення першого сезону тримається ближче до 8 балів, за версією imdb.com. Це дуже добрий показник.

Тому ми припускаємо, що серіал скоро офіційно продовжать на другий сезон, і вийде він у 2024 році.

Але, як відомо зараз тривають страйки, і серіали які вже начебто продовжили на нові сезони, починають скасовувати. Наприклад, у середині серпня, компанія Amazon скасували другі сезони у топових серіалів: 2 сезон Периферії скасовано, через страйк і 2 сезон Їх власна ліга”.

Тому, на долю серіалу можуть впливати ще й інші економічні фактори, але зазвичай серіали з високим рейтингом продовжують, а серіали з низьким рейтингом закривають.

Дивитися українською 2 сезон – трейлер

Анонс другого сезону ще не вийшов, є хвилинка переглянути трейлер першого сезону, та перейти до перегляду.

Правосуддя: Місто первісних / Своя правда: Місто первородне

Де дивитися 2 сезон українською?

Майбутній другий сезон і перший сезон серіалу “Правосуддя: Місто первісних / Своя правда: Місто первородне” можна подивитися в Україні і знайти в мережі УАнет онлайн українською, від BaibaKo, HDrezka Studio.

А нещодавно, стало відомо коли вийде 6 сезон “Оповідь служниці”.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *