Коли вийде 2 сезон? Аватар: Останній захисник 2024, серіал продовжено

Коли вийде 2 сезон? Аватар: Останній захисник 2024, серіал продовжено

Ось і закінчився довгоочікуваний перший сезон серіалу на Нетфлікс “Аватар: Останній Захисник“. Всі українці вже подивилися рідною мовою і тепер виникає слушне питання, коли ми всі отримуємо змогу подивитися 2 сезон “Avatar: The Last Airbender”.

Дізнайся першим про дату виходу “Avatar: The Last Airbender” 2 сезону. Та що наразі відомо про його виробництво, далі у цьому дописі.

Чи можливий 2 сезон у серіалі Аватар: Останній Захисник?

Коли вийде 2 сезон? Аватар: Останній захисник 2024, серіал продовжено

Після завершення, Netflix офіційно продовжив “Аватар: Останній маг повітря” на другий сезон та третій сезон одразу. Вже відомо що до другого сезону сценарій вже в процесі розробки, і, як повідомляється у звіті What’s on Netflix, для нового сезону було створено кімнату сценаристів.

Тепер треба чекати дату виходу другого сезону. Рейтинг першого сезону: більше 7 балів за версією світового порталу imdb.com.

Чого очікувати від 2 сезону Аватару?

Коли вийде 2 сезон? Аватар: Останній захисник 2024, серіал продовжено

Очікується, що другий сезон буде продовженням другої книги оригінального мультсеріалу “Аватар: Останній маг повітря”, з фокусом на прагненні Аанга освоїти магію землі.

У цьому подорожі він зустріне нових союзників і зіткнеться з могутніми ворогами, включаючи грізного Повелителя Вогню Озая.

Крім того, дуже очікуваною є поява таких культових персонажів, як Тоф, що додасть новий шар історії.

Дата виходу 2 сезону Аватар: Останній захисник

Важко назвати дату виходу другого сезону “Аватар: Останнього захисника”, оскільки він ще офіційно не запущений у виробництво.

Тим не менш, основна зйомка та пост-продакшн першого сезону тривала близько трьох років, тож, за цими підрахунками, tvshows.com.ua прогнозує, що другий сезон може вийти не раніше 2027 року.

І це, мабуть, консервативна оцінка, враховуючи, що шоураннер Альберт Кім нещодавно підтвердив, що він не готувався до другого сезону, працюючи над першим.

Зважаючи на складність та ретельність створення серіалу, а також потенційні зміни в планах та розкладі, фанати мусять бути терплячими щодо очікування нових епізодів. Тим не менш, сподіваємося, що це додаткове час на створення дозволить команді серіалу втілити ще більше емоційні сюжетних ліній та моментів для глядачів від яких стає подих.

Поки чекаємо, можна передивитися перший сезону рідною мовою.

Трейлер 2 сезону

Поки що смакуємо і передивляємося трейлер до першого сезону. З виходом 2 сезону, ми обов’язково оновимо.

Нагадаємо, офіційний синопсис серіалу…

Дія розгортається у світі, де особливі воїни можуть керувати стихіями – водою, вогнем, землею або повітрям, – і де багато років триває війна. Юний Аанг – Аватар, тобто людина, яка може керувати всіма чотирма стихіями, і саме йому судилося відновити мир. Разом зі своїми друзями Соккою і Катарою він вчиться користуватися своїми здібностями і протистоїть Зуко – вигнаному принцу Народу Вогню, який вважає, що зможе повернути собі добре ім’я, якщо полонить Аватара.

“Аватар: Останній маг повітря” – багатосерійна адаптація мультфільму “Аватар: Легенда про Аанга”.

Де дивитися українською Аватар серіал?

Новий серіал “Аватар” 2024 року офіційно представлений у застосунку Нетфлікс на вашому гаджеті українською.

Другий сезон також вийде українською.

Смакую українською! Зацінити український дубляж можна вище у трейлері.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - Від 29 грн (HBO, Paramount+)

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

One thought on “Коли вийде 2 сезон? Аватар: Останній захисник 2024, серіал продовжено

  1. Зважаючи на деякі моменти в написанні статті, видно, що писалась вона сосійською і перекладалась на українську. Ганьба вашому сайту!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *