Армія мерців 2 дата виходу, що відомо?

Армія мерців 2 дата виходу, що відомо?

Після успішного випуску фільму “Армія мерців” у 2021 році, глядачі в Україні не терпляче чекають на продовження цієї постапокаліптичної саги.

Нагадаємо, оригінальний фільм “Army of the Dead” вийшов в українському дубляжі на Нетфлікс.

Зак Снайдер, режисер і сценарист, який стоїть за цим проєктом, підтвердив, що робота над “Армією мертвих 2” триває.

Чи буде 2 частина фільму Армія мерців 2?

Армія мерців 2 дата виходу, що відомо?

Режисер Зак Снайдер підтвердив, що робота над продовженням “Армії мерців” триває, хоча терміни випуску поки що не уточнені.

Він пояснив, що головною причиною затримки є його робота над іншим проектом для Netflix, космічною оперою під назвою “Бунтівний місяць“, яка, за словами Снайдера, може стати основою для нового всесвіту франшизи. Це означає, що фанати можуть очікувати ширшого світу “Армії злодіїв” у майбутньому.

“Бунтівний місяць” вже вийшов у грудні 2023 року на Нетфлікс, тож тепер можна чекати на другу чистину “Армії мерців”.

Одна з найцікавіших фанатських теорій, запропонованих самим Снайдером, полягає в тому, що головні герої опинилися в часовій петлі. Це відкриває багато можливостей для розвитку сюжету і створення захопливого продовження, яке може не тільки розширити світ фільму, а й представити нові погляди на події першої частини.

Крім того, поява робота-зомбі в оригінальному фільмі наштовхує на думку про те, що світ “Армії мерців” може бути набагато складнішим і несподіваним, ніж здається на перший погляд. Це додає загадковості та інтересу до можливого сюжету продовження.

Ще одним цікавим аспектом є можливе повернення доньки одного з головних героїв, Кейт, яка вижила, для наступної пригоди. Її персонаж може стати ключем до розкриття нових аспектів історії та розвитку сюжету.

Незважаючи на те що деякі персонажі загинули в першій частині, були натяки на те, що один із них, Дітер, все ще може бути живий. Це відкриває можливість для розвитку його персонажа і внесення нових елементів в історію.

Таким чином, хоча фільм “Армія мерців 2” може затримуватися через інші проєкти режисера, шанувальники можуть очікувати на цікаве продовження з розширенням світу, новими загадками і можливостями для розвитку персонажів.

Армія мерців 2 дата виходу

Армія мерців 2 дата виходу, що відомо?

Хоча точна дата виходу поки що не встановлена, нам слід очікувати прем’єру не раніше кінця 2025 року.

Це пов’язано з тим, що компанія Netflix має ексклюзивні права на поширення всієї франшизи “Армії мерців”, включно з її продовженнями та додатковими проєктами.

Однак фанати можуть бути впевнені в тому, що “Армія мерців 2” буде частиною ширшого всесвіту, який створює Зак Снайдер.

Раніше вже вийшов приквел “Армія злодіїв” у 2021 році, а також було анонсовано анімаційний серіал “Армія мертвих: Загублений Вегас”, хоча його розробку призупинили. Але, за чутками в інтернеті серіал може вийти у 2024 році. У серіалі попередньо заплановано 6 епізодів.

Де дивитися Армія Мерців, та його сиквел українською?

Армія мерців 2 дата виходу, що відомо?

Ексклюзивно обидва фільми, “Army of the Dead” та його сиквел “Army of Thieves” представлені українською мовою в бібліотеці Нетфлікс. Подивитися можна за платною підпискою, або шукай в Уанеті.

Армія мерців 2 трейлер українською

Ще зарано представляти трейлер до другої частини. Його ще не існую. Є час передивитися першу частину.

А ще пропонуємо, вашій увазі збірку міні серіали Нетфлікс – щоб завжди вона буда у вас під рукою в вечері. Для перегляду серіалу за один вечір.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *