Королівство планети мавп дата виходу в Україні: актори, дивитися українською трейлер

Королівство планети мавп дата виходу в Україні: актори, дивитися українською трейлер

“Королівство планети мавп” (“Планета мавп: Нове царство”) – Занурення у світ, де мавпи і люди знову стикаються..

Через десятиліття після епохального повстання Цезаря і його мавпячого війська проти людського панування, світ змінився. Мавпи, які стали домінуючим видом на планеті, розділилися на безліч кланів, які живуть у відносній гармонії з природою і один з одним. Люди, своєю чергою, повернулися до племінних громад, втративши ознаки цивілізації, яка колись належала їм.

Але мир на планеті наражається на нову загрозу – один із мавпячих лідерів, який бажає встановити свою імперію, починає поневолити інші клани. Його амбітна мета полягає в тому, щоб відшукати останні сліди людської технології, заховані в глибинах стародавніх руїн.

Дивитися онлайн трейлер про мавп

У цьому фільмі наш головний герой – молода мавпа, яка змушена вирушити в небезпечну подорож. Разом із несподіваною союзницею, дівчиною, вона кидається в глибини дикої природи і стародавніх руїн, де кожен крок може означати небезпеку. Під час цієї подорожі вони виявляють таємниці минулого, які змушують головного героя сумніватися в усьому, що він коли-небудь знав, і змушують ухвалити рішення, яке матиме величезне значення для майбутнього мавп і людей.

Королівство планети мавп дата виходу в Україні: актори, дивитися українською трейлер
Фрейя Аллан

“Планета мавп: Нове царство” (2024) – це продовження знаменитої франшизи, яка знову захоплює глядача своїм дивовижним світом, захопливою сюжетною лінією і приголомшливими візуальними ефектами.

У головній ролі – зірка “Відьмака” Фрейя Аллан, яка додає свіжого вітру в цей захопливий фільм.

Дата виходу фільму про мавп

Дата виходу фільму – 9 травня 2024 року, а в Україні він, імовірно, з’явиться на великих екранах 23 травня. Підготуйтеся до захопливої подорожі у світ, де мавпи та люди знову стикаються і де кожне рішення має свої наслідки для майбутнього всього світу.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *