Моя академія героїв 7 сезон готовий до виходу, коли вийде? Трейлер

Моя академія героїв 7 сезон готовий до виходу, коли вийде? Трейлер

“Boku no Hero Academia” (“Моя академія героїв” або “Моя геройська академія”) – це популярне японське аніме, засноване на манзі Кохей Горікосі, вже готове до виходу 7 сезону навесні цього року. Випущений трейлер та оголошена дата виходу 7 сезону тому підтвердження. Дивись у дописі нижче..

Сюжет Моя академія героїв

Моя академія героїв 7 сезон готовий до виходу, коли вийде? Трейлер

Сюжет розгортається у світі, де більшість людей володіють надприродними здібностями, званими “Квірками”.

Головний герой, Ідзуку Мідорі, не має здібностей, але мріє стати героєм, як його кумир, усіма відомий герой на прізвисько Всемогутній.

Аніме слідує за Мідорією та його друзями з класу 1-А на Геройській академії, де вони навчаються і тренуються, щоб стати професійними героями. Вони стикаються з різними викликами, включно з битвами з ворогами і розвитком своїх здібностей.

Серіал користується величезною популярністю в Україні і світі, завдяки захопливому сюжету, цікавим персонажам та емоційній глибині. Він також порушує важливі теми, такі як дружба, справедливість і самоприйняття.

Дивитися Моя академія героїв 7 сезон – трейлер

Дата виходу 7 сезону Моя академія героїв

Важливою новиною для шанувальників аніме “Boku no Hero Academia” є анонсований вихід 7 сезону, що запланований на 4 травня 2024 року.

Це довгоочікуване продовження серіалу, яке обіцяє ще більше захопливих пригод та емоційних моментів для всіх його шанувальників.

Де дивитися 7 сезон Boku no Hero Academia українською?

Сьомий сезон “Моя академія героїв” очікується від творчої спільноти FanVoxUA за підтримки глядачів. Долучайтесь до підтримки у телезі FanVoxUA.

Всі попередні сезони також були озвучені FanVoxUA. Знайти і передивитися можна онлайн в мережі Уанет.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *