Акула в Сені: загроза для паризького Чемпіонату Світу з тріатлону

Акула в Сені: загроза для паризького Чемпіонату Світу з тріатлону

Непередбачувана небезпека: велика акула в Сені та її вплив на Париж напередодні змагань з тріатлону.

Літо 2024 року в Парижі стало свідком несподіваної історії, яка розкрила темні сторони знаменитої річки Сени. Через проведення першого у своїй історії Чемпіонату світу з тріатлону, місто було наповнене енергією та очікуванням. Але саме ця подія виявилася лише прелюдією до того, що мало настати.

Головна героїня, Софія, інтелектуальна та винахідлива вчена, дізнається про потаємну загрозу від Міки, молодої активістки, яка віддано бореться за екологічну безпеку річки. Виявляється, що у глибинах Сени плаває велика акула, що загрожує безпеці міста. Спільно з Аділем, командиром річкової поліції, вони стають перед викликом об’єднати свої зусилля, щоб уникнути неминучої трагедії.

За кілька днів до тріатлону з’являється гігантська акула, яка стає зіркою несподіваного шоу в центрі міста. Софія та Міка, разом з групою відважних співробітників, вирішують вступити в боротьбу проти цієї небезпеки, щоб врятувати як змагання, так і саму річку.

У ролях: Береніс Бежо, Нассім Лайс, Леа Лев’янт, Anne Marivin, Nagisa Morimoto, Sandra Parfait, Aksel Ustun, Аурелія Петі, Марвін Дюбар, Дауда Кейта, Ibrahim Ba та інші.

Фільм “У глибинах Сени” (Sous la Seine) виходить на Netflix 5 червня 2024 року.

Це захоплива історія, яка не тільки розкриває таємниці річки, але й надихає нас на мужність та спільну дію в збереженні навколишнього середовища.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *