Рейв-Вечірка: Загадковий злочин у серіалі The Gathering

Рейв-Вечірка: Загадковий злочин у серіалі The Gathering

Британська телевізійна індустрія готується порадувати глядачів новим захопливим проектом – детективним серіалом під назвою «The Gathering». Серіал обіцяє ввести глядачів у світ інтриг і загадок, де жорстокий напад на дівчинку-підлітка стає відправною точкою для захопливого розслідування.

На приливному острівці, де відбувається напад, мешкає група підлітків різного походження, кожен з яких приховує свої таємниці і темні секрети. Разом зі своїми батьками вони стикаються з жахливим злочином, який змінює їхнє життя назавжди.

Розслідування цього жорстокого нападу ведеться в умовах напруженої обстановки і загостреної атмосфери рейв-вечірки, де музика і адреналін змішуються з темними таємницями і підозрами.

Головний герой, детектив із багатим досвідом, втілений зіркою британського кіно Річардом Койлом, вступає в боротьбу зі злочинністю і намагається розгадати загадкові обставини цього випадку.

«The Gathering» обіцяє стати захопливим і захопливим детективним серіалом, який захопить глядача своїми несподіваними поворотами сюжету і заплутаними інтригами.

Приготуйтеся до захопливої подорожі у світ таємниць і розгадок, у травні цього року «The Gathering» вийде на екрани.

У першому сезоні очікується 6 серій. Можливо вийде українською..

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *