3 сезону Секс/Життя не буде. Серіал закрили. Що за серіал?

3 сезону Секс/Життя не буде. Серіал закрили. Що за серіал?

Секс/Життя” – це драматичний серіал, який було випущено на стримінговій платформі Netflix 2021 року. Він заснований на романі “44 Chapters About 4 Men” авторки Б.Б. Істон. Загалом вийшло 2 сезони українською на Нетфлікс.

3 сезону Секс/Життя не буде. Серіал закрили. Що за серіал?

Про що серіал Секс/Життя?

Серіал розповідає історію жінки на ім’я Біллі Конноллі, яка живе в Нью-Йорку зі своїм чоловіком і дітьми. Біллі, на перший погляд, живе звичайним життям домогосподарки, але в її голові все не так просто.

Все життя Біллі перевертається з ніг на голову, коли вона зустрічає свого колишнього бойфренда Бреда Саймона, який колись був її пристрасним і незабутнім коханцем. Згадуючи своє минуле життя і пристрасні стосунки з Бредом, Біллі починає замислюватися про своє поточне життя і стосунки з чоловіком.

Серіал містить безліч сексуальних сцен і оголеності, а також роздуми про кохання, сім’ю, жіночу сексуальність і самопізнання. Він приймає сміливий підхід до тем, які зазвичай приховуються від громадськості, і показує, як ці теми впливають на наше життя і стосунки.

1 сезон

Перший сезон серіалу “Sex/Life” складається з восьми епізодів і був випущений на стримінговій платформі Netflix у червні 2021 року.

Головна героїня серіалу – Біллі Конноллі, домогосподарка і мати двох дітей, яка починає замислюватися про своє минуле життя, коли вона зустрічає свого колишнього коханця Бреда Саймона.

У центрі сюжету серіалу стоять пристрасні та інтенсивні стосунки між Біллі та Бредом, які почалися ще давно, але залишилися в минулому. Крім цього, серіал показує складнощі, з якими стикається подружжя Біллі і Купер, коли вони намагаються зберегти свої стосунки.

Серіал “Sex/Life” рясніє відвертими сценами сексу і оголеності, що викликає неоднозначні реакції глядачів. Однак, поряд із цим, він також звертається до серйозних тем, як-от сімейні стосунки, кохання і самопізнання.

Перший сезон “Sex/Life” завершується несподіваним розвитком сюжету, залишаючи глядачів із бажанням дізнатися, що ж трапиться далі в житті Біллі та її близьких.

3 сезону Секс/Життя не буде. Серіал закрили. Що за серіал?

Секс/Життя 2 сезон, трейлер, українською

Другий сезон вийшов у березні 2023 року, та складається з 6 епізодів.

Де подивися українською серіал Секс/Життя ?

Останніми роками, вже не рідкість побачити український дубляж на Нетфлікс. Серіал Секс/Життя можна подивитися в дома, на телевізорі, по підписці на платформі Нетфлікс.

Чи буде 3 сезон Секс/Життя?

Серіал закрили офіційно, 3 сезон не очікується.

3 сезону Секс/Життя не буде. Серіал закрили. Що за серіал?

Цікаві факти про серіал Секс/Життя

Серіал “Sex/Life” заснований на романі “44 Chapters About 4 Men” авторки Б.Б. Істін, який написала під псевдонімом BB Easton.

Зйомки серіалу проходили в Торонто, Канада, а не в Нью-Йорку, де відбуваються події роману.

Незважаючи на багато відвертих сцен, актори не використовували дублерів у сценах з голими тілами.

3 сезону Секс/Життя не буде. Серіал закрили. Що за серіал?

На знімальному майданчику була створена спеціальна “зона комфорту”, де актори могли відпочити і розслабитися між зйомками інтимних сцен.

Актор Адам Демос, який зіграв роль Бреда Саймона, був номінований на премію “МТВ Музичний кінопробіг” у категорії “Найкраще лиходійство” за свою роль у серіалі.

Сценаристи і продюсери серіалу стверджують, що не хотіли створити ще один “50 відтінків сірого”, а скоріше спробували розповісти історію про жінку, яка шукає себе і своє місце в житті.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *