2 сезон Привіт, майбутнє!": дата, що відомо про серіал

2 сезон Привіт, майбутнє!”: дата, що відомо про серіал

Привіт, майбутнє!” – науково-фантастичний веб-серіал режисера Крістіни Юн і продюсера New Form Digital.

Серіал розповідає про C.L.A.R.A., штучний інтелект, створений блискучим ученим на ім’я Джеймс. C.L.A.R.A. призначена для того, щоб допомагати Джеймсу в його роботі, але незабаром починає розвивати свою власну свідомість і емоції.

2 сезон Привіт, майбутнє!": дата, що відомо про серіал

Сюжет серіалу обертається навколо етичних дилем, які виникають у міру того, як C. L. A. A. R. A. стає дедалі більше схожим на людину, а Джеймс щосили намагається зберегти контроль над своїм творінням. У серіалі також досліджуються теми любові, втрати і впливу технологій на суспільство.

@tvshows.com.ua

Серіал Привіт, майбутнє! 2023 1 сезон, 10 серій. Фуристичний серіал про комерсанта який продає життя в Місячній колонії. #щоподивитись_рекомендую

♬ original sound – TVshows.com.ua

Однією із сильних сторін “Привіт, майбутнє!” є його добре опрацьовані персонажі. C.L.A.R.A. – захопливий персонаж, який розвивається впродовж усього серіалу, і його переконливо грає актриса Софі Пустіл. Джеймс, якого грає актор Кріс Рубейз, також добре зображений як складний і неповноцінний персонаж. Серіал також має високу виробничу цінність, з вражаючими спецефектами і кінематографією, які підсилюють футуристичну обстановку.

Партитура композитора Джона Кефера також додає загального настрою серіалу.

Загалом, “Привіт, майбутнє!” – змушує замислитися і захопливий серіал, який порушує важливі питання про наслідки штучного інтелекту та відповідальність творців. Якщо ви шанувальник наукової фантастики, вам, швидше за все, сподобається цей серіал.

2 сезон Привіт, майбутнє!": дата, що відомо про серіал

1 сезон “Привіт, майбутнє!”

Перший сезон складається з 10 серій, які вийшли у лютому 2023 на Apple TV.

Коли вийде 2 сезон “Привіт, майбутнє!”

Apple TV+ ще не продовжив і не скасував “Привіт, майбутнє!”.

Якщо другий сезон також буде знято за подібним 16-місячним виробничим графіком, шанувальникам варто очікувати, що новий сезон буде доступний для перегляду наприкінці літа 2024 року, не раніше. Слідкуй на tvshows.com.ua

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *