20 днів у Маріуполі де дивитися фільм онлайн?

20 днів у Маріуполі де дивитися фільм онлайн?

“20 днів у Маріуполі”: Запис історії в реальному часі… де дивитися фільм онлайн?

“20 днів у Маріуполі” – це не просто фільм, це візуальна хроніка історії, записана в самий розпал подій. Документальний фільм, створений режисером Мстиславом Черновим, несе на собі важкий тягар жаху війни, але водночас є свідченням сили людського духу і рішучості.

Візуальний щоденник жаху

Від самого початку фільму ми занурюємося в атмосферу напруги та небезпеки, відчуваємо жах війни на власній шкірі. Група репортерів з Associated Press під керівництвом Мстислава Чернова вирушає до Маріуполя за годину до початку російського вторгнення в Україну. Протягом 20 днів вони ведуть камери, документуючи всі жахи обложеного міста.

Відображення сили духу

Фільм не тільки показує руйнування і страждання, а й виділяє надзвичайну силу і рішучість місцевих жителів. Один зі зворушливих моментів фільму – зустріч режисера з бездомним чоловіком, який, попри всі труднощі, продовжує йти вперед, штовхаючи візок зі своїми речами. Цей епізод стає символом непохитності людського духу перед лицем жаху війни.

Інтерв’ю творців фільму

Де подивитися онлайн 20 днів у Маріуполі

Подивитися “20 днів у Маріуполі” можна безкоштовно з російськими субтитрами у застосунку Votvot (створений “Радіо Свобода”), застосунок можна завантажити в Google Play та App Store.

Також, фільм вийшов на youtube.com, який доступний лише з США.

Дивитися онлайн 20 днів у Маріуполі – уривок

@tvshows.com.ua 20 днів у Маріуполі отримав Оскар #маріуполь ♬ оригинальный звук – TVshows.com.ua

Визнання та призи

“20 днів у Маріуполі” став одним із найбільш обговорюваних і визнаних документальних фільмів свого часу. Нагороди на престижних кінофестивалях, включно з “Санденсом”, а також номінації на “Оскара” і “BAFTA”, підкреслюють його важливість і внесок в історію кінематографа.

Документальний фільм “20 днів у Маріуполі” став одним із переможців 76-ї церемонії вручення премій Гільдії режисерів Америки.

Премія Гільдії режисерів Америки вручається щорічно з 1948 року і часто зумовлює майбутніх лауреатів “Оскара”.

20 днів у Маріуполі де дивитися фільм онлайн?

10 лютого 2024 картина отримала нагороду за видатні режисерські досягнення в документалістиці. Режисер картини Мстислав Чернов. Докладно про всі нагороди.

Головну нагороду на церемонії, що відбулася 10 лютого в Беверлі-Гіллз, отримав режисер Крістофер Нолан за фільм “Оппенгеймер“.

Залишаючись у пам’яті

Цей фільм – не тільки документальний запис війни, а й нагадування про те, що навіть у найтемніші часи людський дух залишається непереможним. “20 днів у Маріуполі” – це пам’ятник тим, хто сміливо стояв перед обличчям загрози і не втратив надію.

У результаті, фільм став не тільки найкасовішим українським документальним фільмом в історії, а й одним із найвпливовіших витворів мистецтва, які залишать свій слід в історії світу.

На сайті-агрегаторі рецензій Rotten Tomatoes фільм отримав рейтинг свіжості 100% і оцінку 8.9/10 на основі 19 відгуків критиків. На сайті-агрегаторі рецензій Metacritic має рейтинг 80 балів зі 100 на основі 8 відгуків критиків.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *