Зевсова кров 2 сезон дата виходу, перші відео кадри

Зевсова кров 2 сезон дата виходу, перші відео кадри

У листопаді 2023 Нетфлікс анонсував 2 сезон серіалу “Кров Зевса” / “Зевсова кров” / “Blood of Zeus”. Нижче можна подивитися перші погляд на другий сезон, що нас чекає, та коли вийде 2 сезон “Кров Зевса”.

“Blood of Zeus” – це анімаційний серіал від Netflix, який дебютував 2020 року і швидко завоював популярність у глядачів завдяки захопливому сюжету та вражаючій анімації. Серіал створений Шарпом Студіос, і його прийняли з ентузіазмом завдяки своїй динамічній розповіді та цікавій переробці грецької міфології.

Перший сезон “Blood of Zeus” розповідає історію про Ерітоса, звичайну людину, яка виявляє своє божественне походження разом із новими силами, здатними вплинути на результат битви між богами і демонами. Зіткнення з міфічними істотами, інтриги та несподівані повороти подій роблять цей серіал захопливим для шанувальників фентезі та міфології.

Одним з основних запитань, які чекають на відповідь у другому сезоні, є те, як головний герой, Ерітос, використовуватиме свої нові сили і як він вплине на конфлікт між богами Олімпу і демонами з підсмертя.

Дата виходу 2 сезону Кров Зевса

Другий сезон, вийде 2024 року, може продовжити і розширити світ, показаний у першому сезоні. На глядачів очікують нові персонажі, захопливі сюжетні лінії і, ймовірно, глибше занурення в міфологічний аспект цього світу.

Netflix офіційно підтвердив інформацію про вихід другого сезону, але повідомлення і чутки про продовження серіалу викликають інтерес у шанувальників, залишаючи надію на продовження історії, розпочатої в першому сезоні. Точна дата та місяць, коли ми будемо дивитися 2 сезон “Кров Зевса” буде відомо згодом. Оновлюй цю сторінку, щоб буди в курсі.

Після підтвердження про вихід другого сезону “Blood of Zeus”, фанати в очікуванні і вже готові зануритися в захопливу пригоду у світі стародавньої грецької міфології, яка обіцяє продовження свого захопливого сюжету.

Де дивитися 2 сезон серіал Зевсова кров?

Творча спільнота FanVoxUA займається адаптацією цього серіалу. Підтримайте їх донатом у телезі, щоб озвучення до 2 сезон вийшла одночасно зі всім світом. Перший сезон доступний українською у мережі.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *