Чмоня 2023: про життя американського стенд-ап коміка Піта Девідсона

Чмоня 2023: про життя американського стенд-ап коміка Піта Девідсона

Серіал “Bupkis“, альтернативна назва укр. Дірка від бублика / Чмоня – це непередбачувана комедія, яка являє собою унікальну версію реального життя Піта Девідсона.

Піт Девідсон – американський стенд-ап комік та актор серіалів “Новобранець“, “Бруклін 9-9“.

2 сезон Дірка від бублика дата виходу, коли продовження чекати?

Серіал створює абсурдну і кумедну атмосферу, яка поєднує в собі приземлене оповідання з несподіваними й оригінальними ідеями та світоглядом, за що відомий сам Піт.

Чмоня 2023: про життя американського стенд-ап коміка Піта Девідсона

Кожна серія серіалу “Bupkis” – це унікальна пригода, в якій Піт і його команда виступають у прямому ефірі, представляючи глядачам свою посилену, белетризовану версію реального життя. У серіалі є багато несподіваних поворотів, а також гострих і неконвенціональних комедійних ситуацій, які не залишать байдужим жодного глядача.

Bupkis” – це незвичний та дотепний підхід до комедійного жанру, що вдало поєднує в собі реальність та абсурд, традиційні комедійні ситуації та нові оригінальні ідеї. Серіал принесе глядачам багато веселощів і гарного настрою, а також унікальний погляд на життя, який нікого не залишить байдужим.

Трейлер Bupkis

Дата виходу

Подивитися українською можливо завдяки перекладу та озвученню студією DniproFilm. Онлайн можна знайти в українському сегменті інтернет.

У першому сезоні – 8 серій. Прем’єра в Україні – 4 травня 2023.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *