Огляд та цікаві факти Бруклін 9-9: про життя поліцейського відділку

Огляд та цікаві факти Бруклін 9-9: про життя поліцейського відділку

Бруклін 9-9 / Brooklyn Nine-Nine” – це комедійний телесеріал про життя детективів і офіцерів поліції у відділку 99 у Брукліні. Створений Деном Гуррерою і Майклом Шуром, серіал було вперше випущено 2013 року на каналі FOX, а з 2019 року він транслюється на NBC.

Огляд та цікаві факти Бруклін 9-9: про життя поліцейського відділку

Огляд

Основний герой серіалу – детектив Джейк Перальта (Енді Семберг), який є незвичайним і талановитим детективом, але також не дуже відповідальним і схильним до жартів. Разом зі своїми колегами-детективами та офіцерами поліції він вирішує найрізноманітніші злочини, включно з убивствами, пограбуваннями і дрібними правопорушеннями.

Серіал Бруклін 9-9 відомий своїм гумором, динамічним сюжетом і яскравими персонажами. Крім Перальти, у серіалі також беруть участь капітан Реймонд Голт (Андре Брогер), який є розумним і харизматичним лідером команди, і детектив Роза Діас (Стефані Біттс), яка проявляє себе як жорсткий і небезпечний боєць.

Бруклін 9-9” також відомий тим, що обговорює важливі теми, як-от расова дискримінація і політична коректність, але робить це за допомогою гумору і жартів. Серіал також показує міцні дружні стосунки між колегами на роботі.

Загалом, “Бруклін 9-9” – це дуже кумедний і розважальний серіал, який може сподобатися всім, хто шукає легку розвагу і гарний сміх.

Огляд та цікаві факти Бруклін 9-9: про життя поліцейського відділку

Українська озвучка

Перший сезон транслювався на телеканалі НЛО ТБ (“Україна”).

Починаючи с 2 сезону, естафету по адаптації серіалу українською перейняв телеканал Paramount Comedy (Comedy cental). На початок 2023 року, було зроблено 1-7 сезони.

Загалом у серіалі 10 сезонів, тому швидше за все телеканал доозвучить відсутні сезони, та буде крутити на телеканалі Comedy cental, як серіал “Друзі” чи “Теорія великого вибуху“.

Цікаві факти

Серіал був створений Майклом Шуром і Деном Гуррерою, які також працювали над іншими популярними комедійними серіалами, як-от “Офіс“, “Парки і зони відпочинку” та “Бруклін 99”.

Ідея серіалу виникла після того, як Майкл Шур почув про поліцейську дільницю в Брукліні, яка мала низький рівень злочинності, і вирішив використати її як основу для комедійного серіалу.

Головний герой, детектив Джейк Перальта, був написаний спеціально для Енді Семберга, який раніше працював з Майклом Шуром і Деном Гуррерою в комедійній групі The Lonely Island.

Огляд та цікаві факти Бруклін 9-9: про життя поліцейського відділку

Капітан Реймонд Голт (Андре Брогер) є першим відкритим гомосексуалістом у ролі капітана поліції в комедійному серіалі.

Серіал отримав кілька нагород, включно з премією “Еммі” за найкращий акторський склад у комедійному серіалі 2014 року.

Одна з найпопулярніших фраз серіалу, “Cool. Cool cool cool cool”, була взята з іншого комедійного серіалу “Community”.

Серіал також має свій власний мультсеріал, “Бруклін 99: Супергерої”, який було випущено на каналі NBC у 2021 році.

У серіалі з’явилося багато відомих гостей, включно з Крейгом Робінсоном, Евандом Россом, Джиммі Смітсом, Джоелем МакГейлом та іншими.

У 2021 році було оголошено, що п’ятий сезон мультсеріалу “Рік і Морті” включатиме перехресний епізод із персонажами “Брукліна 99”.

Незважаючи на популярність і любов глядачів до серіалу, його скасували після п’ятого сезону на каналі FOX 2018 року, але пізніше взяли на NBC, і він продовжує випускатися.

Огляд та цікаві факти Бруклін 9-9: про життя поліцейського відділку

Премії та нагороди

Серіал “Brooklyn Nine-Nine” отримав безліч нагород і номінацій за свій високий рівень комедії та акторську майстерність. Деякі з них включають:

Премія “Еммі” в категорії “Найкращий акторський склад у комедійному серіалі” 2014 року.

Премія “Золотий глобус” у категорії “Найкращий комедійний серіал” у 2014 році.

Премія “People’s Choice” у категорії “Найкращий новий телевізійний комедійний серіал” у 2014 році.

Номінація на премію “Еммі” в категорії “Найкращий актор другого плану в комедійному серіалі” для Андре Брогера 2014 року.

Огляд та цікаві факти Бруклін 9-9: про життя поліцейського відділку

Номінація на премію “Еммі” в категорії “Найкращий головний актор у комедійному серіалі” для Енді Семберга 2014 року.

Номінація на премію “Гільдії акторів США” в категорії “Видатний ансамбль у комедійному серіалі” 2015 року.

Номінація на премію “Еммі” в категорії “Найкращий головний актор у комедійному серіалі” для Енді Семберга 2015 року.

Номінація на премію “Гільдії акторів США” в категорії “Видатний ансамбль у комедійному серіалі” 2016 року.

Премія “Глед” у категорії “Найкращий телевізійний серіал – комедія” 2017 року.

Крім того, серіал також був номінований на багато інших нагород, включно з преміями “Satellite”, “Critics’ Choice Television” і “Teen Choice”.

Огляд та цікаві факти Бруклін 9-9: про життя поліцейського відділку

Кому підійде?

Якщо ви шукаєте легку і кумедну розвагу, то “Бруклін 9-9” – це чудовий вибір. Серіал являє собою комедійну драму про роботу поліції в Брукліні, і його головним козирем є його гумор. Він пропонує безліч смішних моментів і сценаріїв, які можуть викликати у вас безліч сміху.

Серіал “Бруклін 9-9” підійде тим, хто шукає розвагу і гумор, а також тим, хто цікавиться роботою поліції і криміналістикою. Він також може зацікавити тих, хто цінує добре розвинені персонажі та дружні стосунки між ними.

Крім того, “Бруклін 9-9” може бути цікавий людям, які цінують комедійні серіали з елементами сатири та гумору. Він також може сподобатися тим, хто хоче розслабитися і отримати позитивний настрій.

Загалом, “Бруклін 9-9” – це кумедний, яскравий і барвистий серіал, який підходить для широкої аудиторії і може змусити вас добре провести час під час перегляду.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *