Серіал "Бель-Ейр" повертається з 2 сезон: дата виходу відома!

Серіал “Бель-Ейр” повертається з 2 сезон: дата виходу відома!

Популярний драмеді-серіал “Бель-Ейр” (Bel-Air) готується до свого другого сезону, прем’єра якого відбудеться 15 серпня. У нових епізодах глядачі знову зустрінуться з Віллом, молодим чоловіком з Західної Філадельфії, який після конфліктів з кримінальними угрупованнями переїхав до своїх дядьків у Бель-Ейр, прагнучи розпочати нове життя.

Сюжет серіалу розгортається навколо його боротьби з труднощами дорослішання та нового погляду на себе і навколишній світ. “Бель-Ейр” є адаптацією культового комедійного ситкому 90-х років “Принц із Беверлі-Гіллз“, але в сучасній драматичній інтерпретації.

На жаль, в Україні поки що немає можливості переглядати серіал українською мовою. Сподіваємося, що з другого сезону з’явиться озвучка українською.

Перші три серії вийдуть в перший день прем’єри. 4 серія 22 серпня а далі нова серія щотижня.

“Бель-Ейр” – це серйозний драматичний ремейк популярного ситкому 1990-х “Принц із Беверлі-Гіллз”, у якому головну роль грав Вілл Сміт. Серіал, дія якого розгортається в наші дні, розповідає про Вілла – простого хлопця з вулиць Західної Філадельфії, який несподівано опиняється в Бель-Ейр – одному з найбагатших і найпрестижніших районів каліфорнійського міста Беверлі-Гіллз.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *