10 життів дата виходу: Подорож до найкращої версії себе

10 життів дата виходу: Подорож до найкращої версії себе

Новий анімаційний шедевр “10 життів” (10 Lives) запрошує глядачів на захопливу пригоду з котом на ім’я Беккет, який вчиться цінувати своє життя під час мандрівки крізь різні образи та випробування.

Сюжет: Повернення до прекрасного життя

Беккет, егоїстичний і необережний кіт, втрачає своє дев’яте життя і опиняється на тому світі. Однак, замість того щоб залишитися там, він примудряється повернутися на Землю завдяки хитрості та винахідливості. Йому надається шанс повернути собі десять життів, але з умовою: кожне життя принесе йому урок, який він має засвоїти, щоб уникнути втрати цього життя знову. Так починається дивовижна подорож Беккета через різні форми життя.

Офіційний слоган:

“Іноді потрібно пройти багато різних шляхів, щоб знайти найкращу версію себе”

10 життів дивитися онлайн трейлер

Де дивитися 10 життів: Просування та дата виходу

Фільм було вперше показано на закритій прем’єрі на фестивалі в Санденсі (США) 20 січня 2024 року. У кінотеатрах СНД він з’явиться з 12 червня, а в Туреччині та Естонії – з 19 квітня. Прем’єра в Україні поки не оголошена, але, можливо, вона відбудеться в літні місяці.

Важливість пошуку себе: Нові перевтілення і уроки

“10 життів” являє собою не тільки розважальний мультфільм, а й глибоку розповідь про значущість самопізнання і поваги до власного життя. Подорожуючи через різні форми життя і переживаючи різні сценарії, Беккет знаходить нові цінності й усвідомлює важливість кожного життя, яке йому надано прожити.

Висновок: Пригода, яка буде захоплювати дух

“10 життів” – це фільм, який змушує замислитися про значущість кожного моменту в нашому житті. З гумором, сюжетом і глибокими уроками, він стане незабутнім досвідом для будь-якого віку. Пориньте у світ Беккета та його дивовижної подорожі вже в найближчому кінотеатрі!

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *