Мама (СТБ) всі серії дивитися онлайн: чим закінчився? Скільки серій?

Мама (СТБ) всі серії дивитися онлайн: чим закінчився? Скільки серій?

«Мама» – це український воєнно-драматичний телесеріал, який виробляється каналом «СТБ». Прем’єра першого сезону відбулася 19 лютого 2021 року, за участю талановитої акторки Олесі Жураківської у головній ролі. Серіал знайшов велику популярність серед глядачів, завдяки гострому сюжету та різноманітним перипетіям.

У цьому драматичному творі головною героїнею є Ніна Петрівна, мешканка Житомира, яка стикається з непередбачуваними випробуваннями, коли її син, Віталій Швидченко, добровольцем відправляється на фронт. За її відсутності у мирному житті настає війна, і в один із звичайних днів Ніна дізнається, що Віталій потрапив у полон. Розпочинається для неї нелегкий шлях в пошуках сина, який видається безнадійним завданням.

Дивитися Мама 1 сезон дивитися онлайн СТБ

“Мама”: Повернення до війни заради сина

Дивитися Мама 2 сезон дивитися онлайн СТБ

Перша серія другого сезону серіалу “Мама” вкладає глядачам у руки нові та ще більш заплутані нитки сюжету. Через стільки часу, що пройшло, Віталій все ще залишається в полоні, а його батьки, Ніна і її чоловік, продовжують свою безперервну боротьбу за його звільнення.

В цій серії Ніна Петрівна знову вирушає на окуповані території в надії дізнатися нові подробиці про свого сина та, можливо, врятувати його. Під час цієї подорожі глядачі матимуть можливість дізнатися, які випробування чекають на Ніну на шляху пошуків, і чи є у неї ще хоч якийсь шанс повернути додому свого сина живим.

Напередодні важких рішень і непередбачуваних подій, серіал «Мама» продовжує залишати глядачів у напруженому очікуванні, занурюючи їх у світ безмежної материнської любові та життєвих випробувань. Не пропустіть першу серію другого сезону та відчуйте всю напруженість та емоційну напругу українського телесеріалу «Мама».

Серіал на реальних подіях до Дня пам’яті Небесної Сотні..

Ніколи Ніна Швидченко не була так близько і, водночас, так безмежно далеко від свого сина. Вона знову вирушає на окуповану територію на пошуки і знаходить свого сина тяжкопораненим у лікарні Слов’яносербська. Але як врятувати йому життя і вивезти на свободу? Це завдання, які їй доведеться вирішувати.

Скільки серій всього у серіалі Мама?

Загалом вийшов 8 серій та два сезони, у кожному по 4 серії відповідно.

Чи закінчився серіал Мама?

Мама (СТБ) всі серії дивитися онлайн: чим закінчився? Скільки серій?

У великому фіналі “Мами” ми відправляємося разом з Ніною Швидченко, її чоловіком та молодшим сином в саме серце їхніх надій та страхів. Четверта серія другого сезону принесла нам у лікарню, де їх старший син опинився після важкого поранення. Там, серед неймовірної напруженої атмосфери, вони спільно очікують на завершення операції, довіряючи життя свого сина мудрості медичного персоналу.

Але життя продовжується, і з ним приходить час радості та відчуття досягнень. Ветерани, у тому числі і син Ніни Швидченко, організовують футбольний матч, що стає символом злагоди, відданості та боротьби. Їхні витриманість та стійкість приводить їх до перемоги, і у цей момент на тлі емоційного виснаження звучать аплодисменти, що заповнюють серця не лише переможців, а й кожного глядача.

Зворушливі моменти після перемоги варто зазначити: гордість за сина, що зміг пройти через всі випробування, та сльози на очах батьків, які підтримують його на трибуні. Цей момент є виразом не тільки радості від перемоги, але й символом надії, сили та віри в майбутнє.

І таким чином, історія “Мами” завершується, залишаючи у наших серцях слід пам’яті про сильних та відважних людей, які, не зважаючи на всі випробування, продовжують вірити у себе та в один одного.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *