Міні-серіал Істота, або тварюка: "турецький Франкенштейн"

Міні-серіал Істота, або тварюка: “турецький Франкенштейн”

Новий турецький міні-серіал на тему “Франкенштейна” виробництва Нетфлікс, про звіра чудовиська. Цікаво, що станеться, якщо розбудити звіра всередині?

Серіал вийде під назвою Creature / Yaratilan.

Ця історія переносить нас до Стамбула часів Османської імперії і розповідає про трагічний випадок, пов’язаний з безрозсудним вченим і його учнем.

Міні-серіал Істота, або тварюка: "турецький Франкенштейн"

Вчений був відомим своїми дослідженнями і експериментами, які були далеко відомі за межами імперії. Однак він був відомий також своєю необережністю і схильністю ризикувати в наукових пошуках. Його учень був відданим і розумів важливість своєї менторської ролі, але він також був амбіційним і прагнув перевершити свого вчителя.

У своїх дослідженнях вчений і його учень використовували неперевірені методи і ризикнули експериментами, які мали руйнівні наслідки. Внаслідок цього трагічного інциденту їхні дії спричинили серйозну катастрофу в імперії, можливо, навіть порушили природні або магічні сили, які не можна було контролювати.

Дивитися онлайн трейлер

Рейтинг очікування серіалу дуже великий, ймовірно серіал буде зроблений українською, від HDrezka Studio.

Ця історія може досліджувати теми науки і магії, влади і відповідальності, амбіцій і наслідків безрозсудних дій. Вона може також розглядати взаємодію між учителем і учнем, довір’ям і зрадою, і намагатися знайти шлях до відновлення рівноваги та реабілітації втрачених сил і знань.

Дата виходу Істоти на Нетфлікс

20 жовтня. Очікується українське озвучення від інтернет студій. А ви б хотіли подивитися українською? Залишайте відгуки.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *