Жінка в озері з Наталі Портман: дата виходу серій

Жінка в озері з Наталі Портман: дата виходу серій

Смерть як початок: “Жінка в озері” з Наталі Портман і Лупітою Ніонго. Криваве розслідування в стилі 60-х!

Серіал “Жінка в озері”, в оригіналі звучить як “Lady in the Lake”. Він заснований на бестселері американської журналістки Балтимор Сан і письменниці Лаури Ліппман, належить до низки екранізацій творів, що змушують глядача замислитися над життям, смертю та змінами, що відбуваються в нашому житті внаслідок трагедій.

Про що серіал Жінка в озері

Дія серіалу розгортається в мальовничому місті Балтіморі штату Меріленд у 1966 році. Головна героїня, Медді Шварц, переживає важкий період у своєму житті: розлучення з чоловіком після довгих двадцяти років шлюбу змушує її переглянути свої цінності та плани на майбутнє. Шукаючи сенс і напрямок у новому житті, Медді знаходить роботу стажера в місцевій газеті “Стар”. Її рішучість і бажання довести свою цінність приводять її до розслідування вбивства 26-річної афроамериканки Клео Шервуд, чиє тіло було знайдено в озері після півроку перебування під водою.

Смерть Клео Шервуд стала каталізатором для змін у житті не тільки Медді, а й усього міста. Тоді як для більшості людей це вбивство було просто ще одним злочином, що залишається непоміченим у тіні міських проблем, для Медді воно стало викликом, який вона не могла проігнорувати. У процесі розслідування вона розкриває не тільки деталі злочину, а й темні секрети міста, а також власні внутрішні демони.

Однак, що робить серіал по-справжньому захопливим, так це те, як він уособлює зміни, які відбуваються з головними персонажами під впливом смерті.

Для Медді смерть Клео Шервуд стає не тільки приводом для журналістського розслідування, а й каталізатором для її власного внутрішнього зростання і перетворення. У процесі розкриття загадкового вбивства вона виявляє нові сторони свого характеру, сміливість і рішучість, які приводять її до розуміння себе і свого місця у світі.

Серіал “Жінка в озері” не тільки торкається тем расизму, насильства і соціальної несправедливості, характерних для того часу, а й пропонує глядачам глибокий погляд на людську природу і здатність долати труднощі.

Наталі Портман і Лупіта Ніонго чудово втілили образи Медді Шварц і Клео Шервуд, підкреслюючи їхню складність і внутрішній конфлікт.

Дата виходу

Починаючи з 19 липня, глядачі зможуть зануритися у світ “Жінки в озері” на платформі Apple TV+ і вирушити в захопливу подорож темними вулицями Балтімора, де кожне вбивство приховує набагато більше, ніж просто труп.

Нижче можна подивитися графік виходу нових серій серіалу “Жінка в озері” та спланувати свій літній відпочинок.

Коли вийде нова серія Жінка в озері?

Це буде міні-серіал з 7 епізодами. Перші дві серії вийдуть в день прем’єри 19 липня. Українська озвучка виходить через декілька днів, після релізу на платформі Apple.

СеріяДата виходу
1 серія19 липня
2 серія19 липня
3 серія26 липня
4 серія2 серпня
5 серія9 серпня
6 серія16 серпня
7 серія23 серпня
Остання 7 серія Жінка в озері вийде 23 серпня. А потім кінець серіалу. 2 сезону не буде.
x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *