Сузір'я 2 сезон дата виходу: що відомо?

Сузір’я 2 сезон дата виходу: що відомо?

Науково-фантастичний серіал “Сузір’я” від Apple TV+ закінчився з безліччю невідомих факторів у своєму першому сезоні.

Однак ще невідомо, чи буде продовження в другому сезоні. Сюжет слідує за астронавтом на ім’я Джо, який, повернувшись на Землю після інциденту в космосі, стикається з несподіваними змінами у своєму житті. Крім науково-фантастичних моментів, серіал також представляє особисті драми головного персонажа.

Перший сезон серіалу отримав хороші оцінки на Rotten Tomatoes, досягнувши 71% за всі 8 епізодів.

В українському сегменті інтернет серіал отримав не однозначні відгуки, вони більше схожі на негативні.

Незважаючи на те, що це може здатися обмеженим серіалом, його фінал передбачає продовження історії Джо.

Чи буде 3 сезон Сузір’я? Все що ми знаємо

Сузір'я 2 сезон дата виходу: що відомо?

Фінальна серія першого сезону “Сузір’я” вийшла в 27 березня 2024 року, що пояснює відсутність офіційного підтвердження продовження серіалу на другий сезон з боку Apple TV+.

У світі потокового телебачення рішення про продовження часто ухвалюють на основі довгострокових показників, а не просто на підставі рейтингу.

Проте, у “Сузір’я” залишається багато потенціалу, і творці бачать безліч напрямків, у яких може розвиватися цей захопливий серіал, якщо йому буде надано можливість.

Хоча офіційного підтвердження ще не було, Пітер Харнесс, творець серіалу, висловив інтерес до продовження проекту, наголосивши, що у нього безліч ідей для розвитку сюжету.

“Я готовий зняти другий сезон, – сказав Харнесс, – у мене вже є багато ідей, і я уявляю, як розвиватиметься історія”.

Це означає, що “Сузір’я” має можливість продовжити свій розвиток і досягти свого природного завершення, якщо Apple TV+ вирішить його продовжити.

Потенційна дата виходу 2 сезону Сузір’я

Сузір'я 2 сезон дата виходу: що відомо?

Якщо йтиметься про другий сезон “Сузір’я”, будемо готові до тривалого очікування, і не варто розраховувати на його появу на екранах хоча б до 2025 року.

Зйомки першого сезону почалися ще 2022 року, і фінальна серія вийде лише 2024 року. Можливо, цього разу знімальний процес прискориться, зважаючи на те, що команда вже знайома з ритмом роботи, однак залишимо це на контролі та стежитимемо за новинами на нашій сторінці.

Чого очікувати у 2 сезоні?

Сузір'я 2 сезон дата виходу: що відомо?

Ми сподіваємося, що потенційний другий сезон “Сузір’я” продовжить там, де ми зупинилися, і розкриє таємницю того, як і чому Джо, якого ми думали загиблим у космосі, виявився живим на Землі.

Історія Генрі та Бада, здається, далека від завершення, і ми очікуємо дізнатися більше про інших космічних мандрівників після того, як Ірена надіслала листа з питанням про вплив космічних експедицій на психічне здоров’я.

Можливо, другий сезон прокладе нові шляхи і призведе до ще більш захопливих поворотів сюжету, порушуючи ще більше питань і загадок, які будуть утримувати глядачів у напрузі.

Де дивитися 2 сезон Constellation українською онлайн?

Чудово, що українська спільнота продовжує працювати над створенням української адаптації американських серіалів. Серіал “Constellation” не залишився без уваги українських студій озвучення.

Серіал “Constellation” одразу підхопили дві студії: BaibaKo, HDrezka Studio.

Тому, другий сезон на 99% отримає українське озвучення. Подивитися серіал можна на сайтах студій відповідно. Смакуй українською!

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - Від 29 грн (HBO, Paramount+)

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *