Замість Сутінки 6, буде серіал! Дата виходу, актори, тощо

Замість Сутінки 6, буде серіал! Дата виходу, актори, тощо

Шанувальники “Сутінків” в Україні можуть бути в захваті, оскільки з’явилися чутки про телевізійний серіал, заснований на книжковій серії Стівени Маєр.

Цей проект перебуває на ранніх стадіях розробки в компанії Lionsgate Television.

Незважаючи на відсутність подробиць про мережу, де буде показано серіал, варто зазначити, що це важлива подія, хоча точна дата виходу поки невідома.

Передбачається, що сама Стефані Маєр буде залучена до роботи над проектом. Офіційний коментар від Lionsgate поки відсутній.

Ця новина приходить через більш ніж десять років після релізу першого фільму, який вперше познайомив нас із Беллою та Едвардом і став відправною точкою для цілої кіносаги.

Коли було оголошено про перезавантаження Сутінків?

Замість Сутінки 6, буде серіал! Дата виходу, актори, тощо
Сутінки

19 квітня 2023 року, компанія Lionsgate Television оголосила, що працює над телевізійною версією бестселерів Стефані Маєр.

Організація Lionsgate вже відома за випуском оригінальних фільмів за цими книгами. Новий сценарист, Шинейд Дейлі, відома за роботою над різними проектами, зокрема “Tell Me Lies”, “Raised by Wolves” і “The Walking Dead: World Beyond”, розроблятиме способи адаптації матеріалу для телевізійного формату.

Важливо зазначити, що сама Стефані Маєр також залучена до проекту. Наразі немає інформації про те, на якому каналі або платформі буде представлено це перезавантаження “Сутінок”.

Хто зіграє у серіалі Сутінки?

Замість Сутінки 6, буде серіал! Дата виходу, актори, тощо
Сутінки

Наразі немає інформації про кастинг, але навряд чи зірки оригінального фільму повернуться у свої ролі. Перезавантаження буде сконцентроване на залученні нової аудиторії, і, можливо, оберуть молодших акторів для ролей, замінюючи Беллу Свон, Едварда Каллена, Джейкоба Блека та інших відомих персонажів.

Дата виходу серіалу Сутінки

tvshows.com.ua припускає, що серіал вийде не раніше 2026 року, або навіть пізніше. Поки ще, все ще серіал залишається в обговоренні, адже зйомки і кастинги ще не проводилися.

А що цікаво, останнім часом ми бачимо зростаючий тренд, коли успішні серії фільмів перетворюються на телесеріали, і навряд чи це останній випадок.

Нещодавно було підтверджено створення телеверсії “Гаррі Поттера“, а також анонсовано серіал за всесвітом “Володар перснів”, який вийде на Amazon Prime Video.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *