Перезапуск серіалу "Всі жінки відьми"

Перезапуск серіалу “Всі жінки відьми”

Charmed / Всі жінки відьми” (2018) – це американський телесеріал, який є перезапуском оригінального серіалу “Всі жінки відьми / Зачаровані” (1998-2006).

У новій версії серіалу головними героїнями є три сестри: Мел, Медісон і Маггі Віра, в той час як в оригінальній версії головними героїнями були Прю, Пайпер і Фібі Голловелл.

А ще, дізнайся першим про серіал Венздей 2 сезон дата виходу.

Про що серіал Всі жінки відьми?

Сюжет серіалу слідує за трьома сестрами Мел, Медісон і Маггі Веррелл, які виявляють, що вони спадкоємиці потужної чаклунської лінії. Разом вони дізнаються про свої нові здібності та обов’язки, борються з демонами та різними лиходіями, досліджують свої власні особисті стосунки та проблеми.

У ролях: Мелісса Беноїст (Мел), Мадлен Манток (Медісон) і Сара Джефферсон (Меггі).

Серіал Charmed отримав змішані відгуки від критиків та глядачів, проте має свою прихильну аудиторію та кілька сезонів.

Перезапуск серіалу "Всі жінки відьми"

Про що 1 сезон?

Перший сезон “Charmed” (2018) фокусується на трьох сестрах-чаклунках: Мел, Медісон і Маггі Веррелл. Вони живуть у місті Гіллтоп, у штаті Мічиган, і нічого не підозрюють про свої чаклунські здібності, поки не дізнаються про смерть своєї матері Марісси, яка приховувала від них свою справжню природу.

Коли сестри успадковують свої чаклунські сили, вони починають досліджувати свої нові здібності та пов’язані з ними обов’язки. За допомогою свого наставника Гаррі Грінда, колишнього чаклуна і найкращого друга Марісси, сестри дізнаються про своїх нових ворогів – демонів та інших лиходіїв, які хочуть використати їхні сили для своїх власних цілей.

Одночасно з боротьбою зі злом, кожна з сестер також стикається з особистими проблемами. Мел, яка є гей-активісткою, бореться з дискримінацією та зіштовхується з насильством у стосунках; Медісон, яка відома як популярна блогерка, намагається знайти своє місце в новій реальності, та Маґґі, яка намагається переконати своїх рідних і близьких у її чаклунських здібностях і важливості їхнього використання.

Перший сезон серіалу “Charmed” (2018) показує, як три сестри-чаклунки знаходять свої нові сили, їхню боротьбу зі злом, їхні особисті проблеми та стосунки одна з одною. Наприкінці сезону вони борються з могутнім демоном, який загрожує долі світу.

Перезапуск серіалу "Всі жінки відьми"

2 сезон Всі жінки відьми

У другому сезоні “Charmed” (2018) сестри Мел, Медісон і Маггі продовжують досліджувати свої чаклунські сили і боротися зі злом. У цьому сезоні вони також стикаються з новими супротивниками і зі своїми особистими проблемами.

Сестри починають боротися з могутнім демоном, який загрожує всьому світу, і який був створений за допомогою чаклунства їхньої матері. Вони також зустрічають нового ворога – вченого на ім’я Аллістер Кейн, який хоче використовувати чаклунство для своїх власних інтересів. Під час своєї боротьби зі злом сестри дізнаються про таємничу організацію, яка стежить за чаклунами і використовує їхні сили для своїх власних цілей.

Одночасно з цим Мел, Медісон і Маггі продовжують шукати своє місце у світі та вирішувати свої особисті проблеми. Мел зустрічає нову дівчину та стикається з проблемами у своїх стосунках, Медісон намагається балансувати своє життя як чаклунки та як блогерки, а Маґґі починає працювати в місцевій газеті та намагається знайти своє місце у своїй професії.

Крім того, сестри дізнаються більше про свою матір та її минуле, а також про те, як їхні чаклунські сили пов’язані з їхнім сімейним корінням.

Наприкінці сезону сестри виявляються втягнуті в масштабну битву з могутнім демоном, який хоче знищити їх і весь світ.

Перезапуск серіалу "Всі жінки відьми"

Історія 3 сезону Всі жінки відьми

У третьому сезоні “Charmed” (2018) сестри Мел, Медісон і Маггі продовжують боротися зі злом і досліджувати свої чаклунські здібності. Однак у цьому сезоні їм доведеться зіткнутися з новими викликами та противниками, а також розкрити таємниці свого минулого.

Одразу після того, як сестри назавжди позбуваються могутнього демона наприкінці другого сезону, вони стикаються з новим супротивником – вбивцею чаклунів, відомим як “Шрам”. Вони також дізнаються про існування інших чаклунів, які приховують свої сили від світу, і починають досліджувати свою нову роль у спільноті чаклунів.

Паралельно з цим сестри також продовжують розвивати свої особисті стосунки та кар’єру. Медісон намагається збалансувати своє життя як чаклунки і як блогерки, Маггі працює в газеті та намагається налагодити свої стосунки з колишнім хлопцем, а Мел починає зв’язуватися з новою чаклункою.

Однак незабаром сестри дізнаються про те, що їхня сімейна історія приховує безліч таємниць, які пов’язані з їхніми чаклунськими здібностями і призначенням. Вони починають досліджувати свою сімейну лінію і стикаються з могутнім чаклуном, який має свої власні плани на їхні чаклунські здібності.

Наприкінці сезону сестри виявляються втягнуті в нову сутичку зі злом, і їм доводиться використовувати всі свої чаклунські здібності та інтуїцію, щоб перемогти свого нового супротивника і захистити світ від зла.

4 сезон

Коли вийде 5 сезон Всі жінки відьми?

Телеканал CW скасував перезапущений серіал “Зачаровані / Всі жінки відьми” після чотирьох сезонів на тлі кількох скасувань. Тому, дату виходу 5 сезону не слід очікувати.

Перезапуск серіалу "Всі жінки відьми"

Де подивитися українською перезапущений серіал Всі жінки відьми?

Оригінальний серіал “Всі жінки відьми”, які ми всі пам’ятаємо був озвучений каналом 1+1.

На жаль, перезапущений серіал “Всі жінки відьми”, не перекладаний українською мовою.

Оригінальний серіал 1998 року можна подивитися легально мовами: Українська, Англійська та з англійськими субтитрами на Мегого. ДИВИСЬ ТУТ!

Цікаві факти про серіал Всі жінки відьми

Ось кілька цікавих фактів про серіал “Charmed” (2018):

Новий серіал “Charmed” є перезапуском оригінального серіалу, який був створений у 1998 році і тривав до 2006 року.

У новій версії серіалу головними героїнями є три сестри: Мел, Медісон і Маггі Віра, в той час як в оригінальній версії головними героїнями були Прю, Пайпер і Фібі Голловелл.

Творці нової версії серіалу вирішили включити в сюжет елементи соціальної справедливості, такі як боротьба за права ЛГБТ-спільноти, расова нерівність і гендерні питання.

Перший сезон “Charmed” (2018) був настільки успішним, що у 2019 році було оголошено про продовження серіалу на другий сезон.

Другий сезон серіалу містив епізод, у якому герої переносилися в альтернативну реальність, де вони зустрічалися зі знаменитими персонажами з оригінального серіалу, зокрема й Голловелл-сестрами.

У третьому сезоні серіалу з’явилася нова чаклунка, яку зіграла акторка Шантель Торрес, яка раніше зіграла роль Пайпер Голловелл у реюніон-спеціалі “А Бейбі-Бом”.

Другий сезон серіалу також включав гостьову участь репера й актора DMX, який зіграв роль могутнього чаклуна.

Шоураннер серіалу Джейсон Старн раніше працював над такими серіалами, як “Декстер” і “Колонія”.

Перезапуск серіалу "Всі жінки відьми"

Відгуки

Відгуки на серіал “Charmed” (2018) досить різноманітні, і думки критиків та глядачів розходяться.

Деякі критики зазначають, що нова версія серіалу не порівнянна з оригінальною версією і не досягає її рівня. Вони також критикують сценарій, персонажів та особливості сюжету.

Однак, є й ті, хто хвалить серіал за сучасний підхід до матеріалу, включення соціальних тем і за залучення молодої аудиторії. Глядачі відзначають, що серіал має безліч цікавих сюжетних поворотів і непередбачуваних моментів, що робить його захопливим для перегляду.

Також багато глядачів, які виросли на оригінальному серіалі “Charmed”, вважають, що нова версія досить цікава і заслуговує на увагу. Деякі навіть вважають, що вона може бути більш привабливою для молоді, ніж оригінальний серіал.

Загалом, відгуки на серіал “Charmed” (2018) дуже суб’єктивні та залежать від особистих уподобань глядачів. Деяким сподобається новий підхід до матеріалу, а інші залишаться відданими оригінальній версії.

https://tvshows.com.ua/venzdey-2-sezon-data-vyhodu/
x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *