Де грає Ксенія Мішина? що подивитися

Де грає Ксенія Мішина? що подивитися

На сучасній акторській арені світить нова зірка – Ксенія Мішина. Її талант та виразність здобули популярність серед глядачів, і зараз вона активно займається зйомками в різних проектах кіно та телебачення. Нижче, зібрані останні телевізійні проекти та фільми, де зіграла Ксенія Мішана.

Акторська зірка Ксенія Мішина добре відома своєю яскравою присутністю на екранах в Україні. Її виступи залишають глядачів враженими, завдяки виразній грі та талантовитому втіленню різноманітних персонажів.

Ця обдарована акторка активно займається зйомками в кіно та телебаченні, завойовуючи все більше прихильників своєї творчості. Її роль у найновішому проекті додала ще більше популярності та позитивних відгуків її виконанню.

Чарівник великого міста 2023

Де грає Ксенія Мішина? що подивитися

Три друзі – Макс Бойко, Вітя Мельник і Даня Ковальчук реалізують прибуткову, але не зовсім легальну бізнес-ідею.

Макс прикидається екстрасенсом на ім’я Миролюб, а Мельник із Ковальчуком збирають інформацію про клієнтів.

Таким чином, вони розшукують зниклих людей, повертають невірних чоловіків у сім’ю, допомагають привернути удачу тощо. Але одного разу на Миролюба починає “полювання” журналістка Еля, що спеціалізується на викритті псевдо-магів. Д

рузі розробляють план, як відвернути увагу журналістки, але чи спрацює він? Адже для цього Миролюбу доведеться створити справжнє диво.

Ксенія Мішина виконує головну роль.


Люксембург 2023

Є чимало хороших місць для смерті.

Люксембург – не одне з них. Але добре це чи ні, Люксембург робить смерть дуже дорогою. Коли брати-близнюки дізнаються, що їхній давно зниклий батько захворів у Люксембурзі, вони вирушають у подорож, щоб побачити його востаннє. Але чи буде людина, яку вони там зустрінуть, таким же поганим батьком, яким вони його пам’ятають?

Ксенія Мішина виконує роль сестри Маші.


Справжній Санта 2021

Увесь світ завмер в очікуванні Нового року.

Вулиці міст сяють святковими вогниками, затишні оселі наповнює аромат новорічних смаколиків. Дивовижний настрій найлегше підхоплюють діти. З віком багатьом це дається все складніше.

Цього року з Сантою сталося те, чого від нього ніхто не міг чекати. Він перестав вірити в диво і вирішив скласти з себе повноваження.

Щоб не кидати все напризволяще, костюм він продав одному хлопцеві. Він ще менше, ніж його попередник, вірить у дива.


Зломовчання 2021

Адаптація першого роману “Election Silence”, що входить до трилогії романів-бестселерів хорватського письменника і журналіста Драго Гедла “Slavonian Trilogy”. Трилогія заснована на реальних подіях.

Дружина впливового хорватського підприємця та керівниця фонду Romanchenko foundations Ольга дізнається про зникнення племінниці в Києві. Кинувши справи, вона починає пошуки дівчини. Слід повертає її з Києва до хорватського міста Осієк. За його тихим фасадом орудує мафія, що займається контрабандою зброї. Ольга знайомиться з місцевим поліцейським Володимиром і журналістом Стрибором, які, так само як і вона, розслідують схожі зникнення молодих дівчат. Разом їм вдається з’ясувати, що місцевий криміналітет займається викраденням юних українок і продажем їх у сексуальне рабство.

Ксенія Мішина виконує головну роль Ольги.


Клятва лікаря 2021

Тамара Лаврова – досвідчений лікар швидкої допомоги. Вона щаслива у шлюбі, виховує доньку від першого шлюбу – Дашу. Але раптом жінка дізнається, що чоловік їй зраджує.

Олексій йде до коханки, але через брак грошей вплутується в кредит під нечувані відсотки і разом із грошима тікає. Так, усі проблеми навалюються на його законну дружину – Тамару. Кредитори Олексія претендують на квартиру, і Тамара з дочкою можуть залишитися на вулиці.

Вона спілкується з господарем контори позик – відомим кримінальним авторитетом Буровим, який пропонує жінці відпрацювати борг, надаючи лікарську допомогу його людям. Тамара намагається відмовитися, але іншого виходу в неї немає…

Ксенія Мішина виконує головну роль Тамари.


Ти тільки мій 2020

Головна героїня – експерт-криміналіст Олександра Ладиніна, яка живе заради улюбленої роботи і вірить тільки фактам.

Шуша вважає, що головне в житті – логіка, уважність, акуратність і правильно прорахований життєвий алгоритм. У свої 35 років вона не завела сім’ї і, як і раніше, категорично проти будь-яких стосунків. Дівчина переконана, що вони притупляють гостроту розуму, увагу і взагалі відволікають. Шуша живе своєю роботою і будь-якому романтичному побаченню віддасть перевагу прогулянці за місцем злочину. Але її налагоджене життя в медичних рукавичках перевертається в той момент, коли в їхній відділ переводиться майор поліції Ілля Власов – давній знайомий Шуші.

Ксенія Мішина виконує головну роль Вероніки.


Сашина справа 2022

Саша Гурська – чудовий слідчий. Але ось удома у неї – все складніше, ніж на роботі. Конфлікти між 15-річною донькою Лізою і Сашиним чоловіком спалахують дедалі частіше.

Саша між ними – як між двох вогнів: не знає, кому догодити першому. Коли донька після чергового скандалу з вітчимом тікає з дому, сподіваючись знайти рідного батька, Саша розуміє, що готова на все, аби зробити нарешті доньку щасливою.

Намагаючись влаштувати щастя підлітка, Саша сама зробить чимало помилок і ледве не втратить чоловіка, якого кохає і який насправді і є запорукою щастя не лише для неї, а й для її доньки.

Ксенія Мішина виконує головну роль Ірини.


Мій чоловік, моя жінка 2020

З вини Павла згорає будинок його клієнта Сергія, сам він серйозно травмується. Щоб сплатити борг і врятувати чоловіка від тюремного терміну, дружина Павла Віра стає сурогатною матір’ю для бездітних Олега і Тетяни. Народивши і з болем у душі віддавши дитину, вона дізнається, що Тетяна померла… Олег благає Віру стати для доньки нянею і на деякий час переїхати до нього… Незабаром Віра розуміє, що не байдужа своєму наймачеві…


Що чекає на Віру: чи знайде вона в собі сили розлучитися з дитиною і її законним батьком, чи залишиться і стане Олегу справжньою дружиною? Чи справді Олег її кохає, чи просто намагається в такий спосіб розв’язати свої проблеми? І що зробить Павло, щоб утримати дружину?…

Ксенія Мішина виконує головну роль Каріни Петренко, танцівниці.


Шуша 2020

Головна героїня – експерт-криміналіст Олександра Ладиніна, яка живе заради улюбленої роботи і вірить тільки фактам.

Шуша вважає, що головне в житті – логіка, уважність, акуратність і правильно прорахований життєвий алгоритм. У свої 35 років вона не завела сім’ї і, як і раніше, категорично проти будь-яких стосунків. Дівчина переконана, що вони притупляють гостроту розуму, увагу і взагалі відволікають. Шуша живе своєю роботою і будь-якому романтичному побаченню віддасть перевагу прогулянці за місцем злочину. Але її налагоджене життя в медичних рукавичках перевертається в той момент, коли в їхній відділ переводиться майор поліції Ілля Власов – давній знайомий Шуші.

Ксенія Мішина виконує головну роль Аліни, коханка Іллі.


Кріпосна 2019-2022

Історія 18-річної Катерини. Вона вродлива, розумна і волею своєї хрещеної матері вихована як панянка шляхетної крові, але для всього світу Катерина – лише кріпосна найбагатшого поміщика в Ніжині Червінського.

У боротьбі за свою свободу і право бути щасливою їй доведеться пережити смерті найближчих людей, стати власністю жінки, яка її ненавидить і мріє вбити, вижити під час народного повстання, врятуватися від переслідувань маніяка в лякаючому світі київських борделів і знову і знову тікати від того, хто хоче роздобути її понад усе на світі. Що чекає Катерину наприкінці такого страшного і виснажливого шляху до свободи?

Ксенія Мішина виконує головну роль поміщиці – Лідії Шефер.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *