Проблема трьох тіл 2024, нова дата виходу, трейлер, перші кадри, дивись українською

Проблема трьох тіл 2024, нова дата виходу, трейлер, перші кадри, дивись українською

“Проблема трьох тіл” або “Задача трьох тіл”: Секрети мистецтва зустрічі з інопланетянами. Це новий серіал 2024 року від Нетфлікс.

Дізнайся більше про серіал нижче: подивитись трейлер та перші світлини, та і в загалі про що буде серіал. Якщо тебе цікавить тематика інопланетян (НЛО) та цікавишся теоріями таємної змови, то тобі може сподобатися…

Від творців “Гри престоліввиходить новий приголомшливий серіал-блокбастер, не схожий на все, що ви бачили раніше. Це ваш перший погляд на серіал “3 проблеми з тілом”.

Дивитися українською Проблема трьох тіл – тизер

3 Body Problem

Цей проєкт, оточений таємницею і загадкою, передбачав побудову величезного радіотелескопа, здатного відправляти радіосигнали в космос, з надією на спілкування з позаземними цивілізаціями. Однак, що може піти не так, коли людина починає розмовляти з невідомими світами?

Ця захоплива подія стала основою для китайського серіалу “Проблема трьох тіл / 3 Body Problem”.

Про що серіал?

Проблема трьох тіл 2024, нова дата виходу, трейлер, перші кадри, дивись українською
кадр з серіалу Проблема 3 тіл

У серіалі, заснованому на однойменному романі китайського письменника-фантаста Лю Цисіня, глядач опиняється в самому центрі наукової фантастики та міжнародних інтриг.

Проєкт “Червоний берег” покликаний перенести нас у часи, коли наука і політика переплелися в складній візерунковій мережі, і майбутнє людства здавалося надзвичайно невизначеним.

Головною героїнею цієї захопливої історії стає астрофізик Е Веньцзе, яка долучається до проєкту “Червоний берег” як одна з найкращих учених країни. Завжди захоплена небесами і спрагла зрозуміти, чи є інші розумні істоти у Всесвіті, вона стає ключовою фігурою в дослідженні космосу. Е Веньцзе зуміла відправити послання інопланетянам, сподіваючись на їхню відповідь. Але коли відповідний зв’язок встановлюється, вона і її соратники виявляють, що цей зв’язок несе в собі щось таємниче і загрозливе.

Творець серіалу

Серіал “Проблема трьох тіл” обіцяє стати захопливою подорожжю в незвіданий світ наукової фантастики та політичних змов. Питання про сенс і цілі людства, про природу нашого Всесвіту і про наше місце в ньому стають актуальними і захопливими.

Автор роману, Лю Цисінь, розробив всесвіт, який продовжується у двох продовженнях: “Темний ліс” і “Вічне життя Смерті”. Усі три книги разом створюють масштабну епопею про людство, його прагнення та виклики зустрічі з незвіданим.

Дата виходу

Прем’єра серіалу “Проблема трьох тіл” очікувалась в січні 2024 року. Але, у листопаді дату зсунули на 21 березня 2023 року.

Ця подія викликає очікування та інтерес у фанатів фантастики, і не тільки у них.

Серіал, що переносить нас у події, які трапилися десятиліття тому, вміло поєднує наукову фантастику, драму і таємницю, надаючи нам можливість зазирнути в глибини космосу і наших власних душ.

Чи вийде українською?

Українська офіційна локалізація вийде на Нетфлікс.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - Від 29 грн (HBO, Paramount+)

Sweet TV – 7 днів за 0 грн

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *