З любов'ю 3 сезон дата виходу

З любов’ю 3 сезон дата виходу

Серіал “З любов’ю / With Love” 2021 – це справжня перлина у світі комедійних серіалів, яка завоювала серця глядачів своєю щирістю, гумором і глибокими емоціями.

З любов'ю 3 сезон дата виходу

Про що перший сезон серіалу?

Перший сезон цього дивовижного серіалу являє собою мозаїку історій про кохання, дружбу та сім’ю, які розгортаються в різних куточках міста Лос-Анджелеса. Кожна серія – це окрема історія, яка показує, що кохання може проявлятися в найнесподіваніших ситуаціях і місцях.

Головними героями серіалу є брати-близнюки Джейкоб і Джинджер, які відчувають різні види кохання. Джейкоб – гей, який стикається з проблемами у своєму особистому житті, і Джинджер – успішна акторка, яка прагне стати успішною акторкою і намагається знайти своє місце в житті.

Серіал “With Love” 2021 не тільки захопливий, а й особливий тим, що він наповнений увагою до деталей і добре опрацьованими персонажами, які викликають у глядачів сильні емоції. Акторський склад серіалу також заслуговує на окрему згадку – до його складу входять такі знаменитості, як Емілі Ратаковскі, Кара Делевінь, Лаверн Кокс, Роза Сальазар, Брайанті Янг і багато інших.

Серіал “With Love” 2021 – це ідеальне поєднання гумору, тепла та справжнього життя, який зможе залишити свій слід у серцях глядачів. Якщо ви хочете подивитися щось свіже, оригінальне і водночас зворушливе, то цей серіал точно для вас!

З любов'ю 3 сезон дата виходу

Дата виходу 3 сезону

У листопаді 2023 Amazon закрив серіал після двох сезонів.

Останній другий сезон вийшов 2 червня на Амазон Прайм.

З любов'ю 3 сезон дата виходу

Чи є українська озвучка?

На жаль, український переклад до серіалу відсутній.

Трейлер 2 сезону

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *