Коханці (The Lovers) дата виходу серій: 2 частина 1 сезону

Коханці (The Lovers) дата виходу серій: 2 частина 1 сезону

Серіал “Коханці” (“The Lovers”) – це яскравий представник британської драмеді, який вийшов в українському озвученні від OZZ у вересні 2023 року.

Ця захоплива історія розповідає про незвичний зв’язок між Джанет і Шеймусом, двома абсолютно різними за характером і способом життя людьми, яких здається ніщо не об’єднує, але доля має свої власні плани.

Головну роль Джанет виконала відома ірландська акторка Ройзен Еліс Ґаллахер, яка набула широкої популярності завдяки своїй ролі в серіалі “У зав’язці“. Її талант і професіоналізм надали серіалу неповторного шарму і роблять його незабутнім.

Сюжет серіалу “Коханці” приваблює глядачів своєю незвичністю.

Джанет – нудна працівниця супермаркету, яка, здавалося б, повністю байдужа до свого життя і навколишнього світу. Їй все байдуже, і вона просто пливе за течією.

Абсолютно протилежний їй Шеймус – егоцентричний політичний телеведучий, завжди на виду і завжди в центрі уваги. На перший погляд, ці два світи не могли б бути далі один від одного.

Однак, як часто буває в житті, їхні шляхи перетинаються, і незвичайна подорож починається. Джанет і Шеймус виявляються нерозривно пов’язаними одне з одним, їхні долі переплітаються, створюючи неймовірні комічні ситуації.

Один із ключових елементів серіалу – це британський гумор, який додає гостроти і сарказму в кожну сцену. Глядачі отримують можливість розслабитися і посміятися після важкого дня на роботі, занурившись у світ Джанет і Шеймуса.

Дата виходу 2 частини 1 сезону (з 7 серії)

Перший сезон серіалу “Коханці являє собою невелику комедійну одіссею, але залишає відкритими двері для продовження. Завоювавши популярність серед любителів британських драмеді, серіал може стати довгоочікуваним другим сезоном, який подарує глядачам ще більше веселих моментів і несподіваних поворотів.

Прем’єра першого сезону відбулась 7 вересня 2023, потім серіал пішов на перерву.

Друга частина першого сезону вийде 11 січня 2024 року. Нижче можна подивитися детальний графік виходу серій, та коли очікувати нову серію серіалу Коханці (The Lovers).

Графік виходу нових серій Коханці / The Lovers

1 серія7 вересня
2 серія7 вересня
3 серія7 вересня
4 серія7 вересня
5 серія7 вересня
6 серія7 вересня
7 серія11 січня
8 серія18 січня
9 серія25 січня
10 серія1 лютого
11 серія8 лютого

На закінчення, “Коханці” (“The Lovers”) – це захоплива подорож у світ двох абсолютно різних персонажів, де нотки британського гумору змішуються з життєвими ситуаціями, створюючи унікальний шарм цього серіалу.

З Ройзен Еліс Галлахер у головній ролі та захопливим сюжетом, “Коханці” обов’язково сподобаються тим, хто цінує якісне телебачення і хоче відпочити з посмішкою на обличчі.

Де дивитися The Lovers українською?

Українська озвучка від OZZ додає свого колориту і гумору. Подивитися можна на сайті студії.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *