2 сезон Жахіття Долорес Роуч дата виходу

2 сезон Жахіття Долорес Роуч дата виходу

Новий серіал жахівThe Horror of Dolores Roach / Жахіття Долорес Роуч” не залишить байдужим жодного глядача. Він натхненний легендарною історією “Свіні Тодда”, але з унікальним ухилом у канібалізм, який гарантовано викличе у вас мурашки по шкірі.

2 сезон Жахіття Долорес Роуч дата виходу

Про що серіал?

Головна героїня Долорес, яку зіграла Жустіна Мачадо, щойно вийшла з в’язниці і потрапляє в абсолютно новий світ, де вона не може знайти своє місце. Вона працює масажисткою в підвалі магазину емпанади, яким керує її старий друг Луїс, зіграний Алехандро Ернандесом.

Але коли у Долорес і Луїса виникають фінансові труднощі, вони починають продавати незвичайні емпанади, які містять незвичайні інгредієнти. Їхні жорстокі дії викликають жах і тривогу серед жителів міста, а також підстьобують темну пристрасть місцевих жителів до заборонених практик.

2 сезон Жахіття Долорес Роуч дата виходу

Серіал “The Horror of Dolores Roach” являє собою приголомшливу комбінацію страху, жаху і містики, яка приведе глядачів у світ, де править темрява і де кожен крок може виявитися останнім. Разом з Долорес і Луїсом глядачі потраплять у небезпечний і жорстокий світ, де вони боротимуться за виживання і спробують позбутися своїх темних бажань і страхів.

2 сезон Жахіття Долорес Роуч дата виходу

Дата виходу 2 сезону

Перший сезон вийшов на Amazon 7 липня 2023 українською мовою від HDrezka Studio. Після страйків акторів, у листопаді 2023 року серіал був закритий. Другий сезон не очікується.

Дивитися трейлер

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *