Чи продовжили 4 сезон Брати Гарді?

Чи продовжили 4 сезон Брати Гарді?

Брати Гарді” – це телевізійна сімейна драма, що об’єднує в собі елементи таких популярних серіалів: “Дивні дива“, “Рівердейл” і “Зовнішні мілини“.

Якщо ви вже переглянули цей серіал, вас може цікавити, чи його продовжили чи скасували. Ось що ми знаємо на даний момент:

Основний сюжет “Брати Гарді” обертається навколо братів Джо і Френка Харді, які виступають у ролі незалежних детективів-любителів та потрапляють в заплутані і небезпечні ситуації.

Оригінально простий сюжет був розширений у 2020 році, змінивши вік персонажів: Джо став 12-річним, а Френку – 16.

Ця зміна додала нову динаміку, дозволяючи кожному з братів розгорнути власну індивідуальну місію, яка потім об’єднує їх у фіналі кожного епізоду. Не завжди їхні підходи збігаються, і часто вони діють на інтуїцію, яка притаманна дітям, ніж на планах і стратегіях, які були б характерні для дорослих.

Чи продовжили 4 сезон Брати Гарді?

У третьому сезоні головні герої занурюються у дослідження мапи, створеної їхнім прадідом, глибше, ніж будь-коли раніше. Вони працюють над завершенням мапи, що невід’ємно веде до знахідки потужного артефакту, який може потрапити в небажані руки, якщо вони не вчасно зупинять це.

Таким чином, не дивлячись на добре прийняття серіалу у глядацької аудиторії та критиків, поки що немає офіційної інформації про продовження чи скасування “Брати Гарді” на наступний сезон.

Чи продовжили Брати Гарді на 4 сезон?

Hulu не планує продовжувати серіал “Брати Гарді” на четвертий сезон.

Фактично, це було оголошено ще в жовтні минулого року, до початку 3 сезону.

Зазвичай Hulu, так само як і інші стрімінгові платформи, базує своє рішення щодо продовження серіалу на різних показниках. Це включає в себе кількість переглядів у початковий період та аналіз відсотка глядацької аудиторії, яка припинила перегляд.

Незважаючи на позитивну реакцію як глядачів, так і критиків, здається, що це був ключовий фактор, що вплинув на вирішення.

Попри те, наскільки успішним був цей серіал в минулому, зараз стало відомо, що Hulu не буде продовжувати “Брати Гарді” на наступний сезон.

Виходячи з цього, серіал “Брати Гарді” має статус завершений.

Чи продовжили 4 сезон Брати Гарді?

Чи є озвучка українською?

Але, хто його ще не бачив, то можна подивитися всі три сезони “Брати Гарді” українською від студії DniproFilm.

Серіал має тверду оцінку – 7 балів, з 10. Гарна детективна пригода з елементами фантастики, підійде як підліткам, так і дорослим людям, хто полюбляє фентезі з пригодами.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *