"Ми володіємо цим містом": про смерть чорношкірого від рук поліцейського

“Ми володіємо цим містом”: про смерть чорношкірого від рук поліцейського

Ми володіємо цим містом” – це американський телесеріал у жанрі кримінальної драми, заснований на книжці Джастін Фентона “We Own This City: A True Story of Crime, Cops, and Corruption” (“Ми володіємо цим містом: історія злочинності, поліції та корупції“).

Серіал був випущений 2022 року на HBO, та вийшов в українській озвучці від HDrezka (DniproFilm).

"Ми володіємо цим містом": про смерть чорношкірого від рук поліцейського

Опис

Серіал “Ми володіємо цим містом” приводить глядачів у серце Балтімора в 2017 році, коли рівень злочинності досягає історичного максимуму, а місто охоплене насильством і наркоторгівлею.

У цей же час жителі виходять на вулиці, щоб вимагати покарання винних у смерті Фредді Грея, молодого чорношкірого хлопця, який помер у поліцейській дільниці.

Під тиском мера і федеральних агентів начальник поліції збирає оперативну групу, якій доручається завдання очистити місто від наркотиків і незаконної зброї. Однак, коли в цивільних лавах очолює елітний загін Вейн Дженкінс, починається змова безпрецедентного масштабу, в якій головний герой вирішує отримати особисту вигоду зі свого становища.

Серіал отримав позитивні відгуки критиків за тему і якість зйомок. Він є важливим нагадуванням про те, як важливо боротися з корупцією в правоохоронних органах і про те, як важливо захищати громадянські права.

Трейлер

Заснований на реальних подіях, серіал “Ми володіємо цим містом” є захопливим зануренням у світ, де влада і корупція переплітаються в небезпечній грі на виживання.

Озвучка українською?

Так, до кримінального серіалу “Ми володіємо цим містомпро поліцію є озвучка від студії HDrezka. Українською він вийшов тільки навесні 2023 року.

Дата 2 сезону

Це лімітований серіалу, в якому тільки один сезон з шести серій.

Світлини

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *