Серіал Прихисток / Sanctuary, про бійця сумо

Серіал Прихисток / Sanctuary, про бійця сумо

Новий серіал Прихисток / Sanctuary про молодих людей, які мріють змінити своє життя, завдяки японському виду спорту – сумо.

Про що серіал Sanctuary?

У захоплюючій і напруженій людській історії злочинець Кійоші Озе (грає Ватару Ічіносе) потрапляє в світ сумо під ім’ям “Енно”.

Хоча сумо є складовою традиційної японської культури та релігійного ритуалу, який передається з покоління в покоління протягом понад 1500 років, світ цього виду спорту залишається загадкою.

“Дохьо” – ринг, на якому проводяться поєдинки сумо, є справжнім “святилищем”, зведеним на фундаменті цього незвичайного світу.

Озе не мотивований до тренувань, він часто пропускає їх та кидає виклик досвідченішим старшим. Його вважають безнадійним випадком, але він поступово занурюється у світ сумо все глибше. Ця історія про Озе та інших молодих людей, що оточені світом сумо, які намагаються знайти свій шлях у житті. Шімізу (грає Шота Сомані) любить спорт, але не має ідеальної статури, а Кунісіма (грає Шіолі Куцуна) є газетним репортером, якому доручили писати про сумо.

Ця історія про енергійних молодих людей, які борються за неймовірну перемогу в глибині відчаю, перебуваючи на милості “святилища”, забарвлена насильством, розбірками в сім’ях та невдачами, які їм доведеться пережити.

Трейлер Прихисток / Sanctuary 2023

Дата виходу

Серіал “Прихисток” стартує з четверга, 4 травня 2023 року, тільки на Netflix!

Де дивитися українською?

Серіал можна подивитися українською від студії HDrezka (DniproFilm).

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *