Все про серіал Карнівал Роу. Чи буде 3 сезон?

Все про серіал Карнівал Роу. Чи буде 3 сезон?

“Carnival Row / Карнівал Роу” – це американський телесеріал, який був випущений у 2019 році на платформі Amazon Prime Video. Це фентезійний драматичний серіал, дія якого відбувається у вигаданому світі, де люди живуть разом із феями, гоблінами та іншими міфічними істотами.

Опис серіал Карнівал Роу

Серіал розповідає історію детектива Райнхарта Філлоу та феї Вінсенти Лью, які мають розслідувати серію вбивств, що відбуваються на Карнавальній вулиці – кварталі, населеному міфічними істотами. Водночас пара стикається з політичними інтригами та конфліктами між людьми і міфічними істотами.

“Карнівал Роу” відомий своїми приголомшливими візуальними ефектами і деталізацією вигаданого світу, а також за свій соціальний підтекст, який зачіпає такі теми, як расизм, класова нерівність і міграція. Серіал отримав схвальні відгуки від критиків і глядачів, і був продовжений на другий сезон.

Carnival Row

Акторський склад

Акторський склад першого сезону “Карнівал Роу” включає в себе:

Орландо Блум у ролі Райнхарта Філлоу
Кара Делевінь у ролі Вінсенти Лью
Девід Джайакумо в ролі Агретта
Тамзін Мерчант у ролі Імоген Спурлуок
Саймон МакБерні в ролі Мілан Стормс
Джаред Гарріс у ролі Абсалом Брейкспір
Індіра Варма в ролі Пі-Поу
Каролін Фабер у ролі Софіла

Крім того, в серіалі також знімалися Алісія Вікандер, Тамер Буржан, Орландо Сандерс, Марк Льюїс Джонс та інші.

Рейтинг

Серіал “Carnival Row” має різний рейтинг у різних джерелах:

На IMDb рейтинг серіалу складає 7.9 з 10 на основі понад 56 тисяч оцінок.
На сайті Rotten Tomatoes критики дали серіалу оцінку 56%, а глядачі – 85%.

Таким чином, оцінки та рейтинги “Carnival Row” вельми різноманітні і можуть залежати від особистих уподобань глядачів і критиків. Деякі люди можуть поставити серіалу високі оцінки за його візуальну складову і цікавий сюжет, тоді як інші можуть критикувати його за складність і деякі аспекти, як-от насильство.

Кара Делевінь

Про що 1 сезон?

Перший сезон “Карнівал Роу” починається у світі, де люди і міфічні істоти живуть разом, але сильно розділені соціальними, расовими та економічними бар’єрами. Головними героями є Райнхарт Філлоу (Орландо Блум), колишній солдат і детектив, який повертається в рідне місто Берграунд, і Вінсента Лью (Кара Делевінь), фея, яка втекла зі своєї рідної країни, щоб уникнути війни.

У Берграунді відбуваються вбивства міфічних істот, які загрожують стабільності та мирному співіснуванню. Філлоу і Лью починають розслідування, їхні шляхи перетинаються на Карнавальній вулиці, місці, де живуть міфічні істоти, серед яких є й ті, хто намагається втекти від насильства і репресій, що відбуваються в їхніх країнах.

Райнхарт і Вінсента змушені зіткнутися з небезпечними політичними інтригами та конфліктами між людьми і міфічними істотами, коли вони намагаються знайти вбивцю, який загрожує балансу влади. Вони стикаються з забобонами і жорстокістю з боку людей, а також з опором з боку міфічних істот, які хочуть своєї незалежності та свободи.

Водночас, Райнхарт і Вінсента виявляють, що між ними виникає романтичне тяжіння, незважаючи на те, що вони з різних світів. Їхнє кохання стає їхньою єдиною надією на виживання в небезпечному і несправедливому світі, де вони живуть.

Carnival Row

2 сезон Карнівал Роу

Другий сезон “Carnival Row” було анонсовано ще до прем’єри першого сезону 2019 року. Однак, через пандемію COVID-19 відбулися затримки у виробництві, і дата виходу другого сезону була неодноразово перенесена.

У підсумку, другий сезон “Карнівал Роу” вийшов на Amazon Prime Video тільки 17 лютого 2023 року.

У другому сезоні триває історія Райнхарта Філлоу і Вінсенти Лью, які намагаються розкрити змову, що загрожує життю казкових істот у Бурзі. У нових епізодах також з’являються нові персонажі, включно з вторженцями з іншого світу, які спричиняють ще більше хаосу і конфліктів.

В основному акторському складі другого сезону “Carnival Row” повернулися Орландо Блум і Кара Делевінь, а також багато інших акторів з першого сезону.

Все про серіал Карнівал Роу. Чи буде 3 сезон?

Коли 3 сезон Карнівал Роу?

Разом з прем’єрою 2-го сезону “Карнівал Роу”, з’явилося підтвердження від продюсерів, що другий сезон буде фінальний.

Де дивитися українською?

Українською можна знайти серіал онлайн в озвученні різних студій. 1 сезон озвучувала студія DubLiCat, а за другий сезон взялася студія BaibaKo. Можливо згодом, і 2 сезон перекладе та озвучить студія BaibaKo.

Відгуки про серіал Карнівал Роу

Серіал “Карнівал Роу” викликав різноспрямовані відгуки у глядачів і критиків.

Деякі глядачі високо оцінили візуальну складову серіалу, вважаючи його одним із найкрасивіших телевізійних творів. Також хвалили атмосферу фентезі-світу і глибину задуму, що стосується расових відносин і суспільної нерівності. Багато хто відзначав високий рівень акторської майстерності та хорошу хімію між головними героями, зіграними Орландо Блумом і Карою Делевінь.

Однак деякі глядачі критикували серіал за занадто складний сюжет, який може здатися заплутаним і незрозумілим. Крім того, дехто вважав, що персонажі не отримали достатнього розвитку, а деякі сцени були надто кривавими і жорстокими.

Загалом, “Carnival Row” є серіалом зі своїми плюсами і мінусами, але безсумнівно, зацікавить шанувальників фентезі та любителів незвичайних історій.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *