Рана Найду - індійський серіал 2023 року

Рана Найду – індійський серіал 2023 року

Rana Naidu (укр. Рана Найду) – індійський серіал 2023 року виробництва Netfix, з неочікувано великим рейтингом IMDB більше 7 балів. Вже доступний українською від студії HDrezka.

Опис серіалу

Серіал “Рана Найду” – про людину на ім’я Рана Найду, яка є свого роду фахівцем у вирішенні проблем, і до неї звертаються всі, кому потрібна допомога. Його клієнти – впливові, багаті або відомі люди. Але ніхто з них не знає, що сам головний герой не може вирішити свої власні проблеми.

Виявилося, що батько головного героя перебував у в’язниці, і щойно вийшов на свободу. З цього моменту починаються основні події телесеріалу, де головний герой змушений розбиратися не тільки з проблемами своїх клієнтів, а й зі своїми власними проблемами.

Таким чином, розповідь описує життя людини, яка здатна допомогти іншим, але стикається з труднощами у вирішенні власних проблем. Ця історія цікава тим, що вона показує, що навіть найуспішніші та найрозумніші люди можуть зіткнутися з проблемами, які не так просто вирішити.

Рана Найду

1 сезон Рана Найду

Прем’єра першого сезону “Рана Найду” шоу відбулася 10 березня 2023 року. 10 епізодів.

Коли вийде 2 сезон?

Боллівудська продукція загалом вразила глядачів. Отже, шанси на другий сезон “Рана Найду” дуже високі. Якщо серіал продовжать цього року, ми можемо очікувати, що він вийде десь у в першій половині 2024 році.

Трейлер

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *