Воркрафт 2 дата виходу, чи можливий кембек?

Воркрафт 2 дата виходу, чи можливий кембек?

“Warcraft” / “Воркрафт: Початок” – це кінематографічна адаптація всесвіту популярної комп’ютерної гри World of Warcraft. Фільм розповідає про зіткнення між двома ворогуючими расами – людьми та орками. Режисером картини був Дункан Джонс. Прем’єра фільму відбулася у 2016 році.

Сюжет розгортається у світі Азерота, де люди та орки вступають у конфлікт через відкриття магічного порталу, що з’єднує їхні світи. Орки, що втекли від загибелі свого рідного світу, починають вторгнення землі людей через цей портал. Під час подій обидві раси стикаються з труднощами, зрадою та необхідністю порозумітися, щоб запобігти повному знищенню.

Фільм був високобюджетним проектом із вражаючими спецефектами та візуальними ефектами, які відтворили світ World of Warcraft на великому екрані. Однак, незважаючи на значну роботу над візуальною складовою, фільм отримав різноманітні відгуки від критиків та глядачів. Він мав деякі успіхи у міжнародних кінотеатрах, особливо у Китаї, але виявився менш успішним на американському ринку. Фінансові результати також виявилися нижчими за очікування, що ускладнило плани на створення продовження цієї історії.

Де подивитися Warcraft українською?

В Україні він вийшов в дубляжі, передивитися онлайн та знайти можна українському інтернеті. Або на легальних потокових сервісах, наприклад на Megogo. Фільм доступний у перекладі: Англійська, Російська, Українська, та з субтитрами: Англійська, Російська, Українська

Чи вийде фільм Воркрафт 2?

Воркрафт 2 дата виходу, чи можливий кембек?

Після успіху фільму “Warcraft: Початок” у Китаї багато хто очікував продовження цієї історії, але в США картина не отримала такого ж теплого прийому.

Режисер Дункан Джонс висловлював надію на створення наступної частини фільму про “Воркрафта”, але через незадовільну фінансову віддачу першій частині цей проект залишився нереалізованим.

Фільм заснований на всесвіті World of Warcraft, де розгортається сюжетна лінія про боротьбу між людьми та орками. У всесвіті Азерота люди борються проти вторгнення орків, що прибули з занепадаючого світу Дренор через магічний портал, що з’єднує ці два світи.

Воркрафт 2 дата виходу

За словами режисера Warcraft продовження малоймовірне. Тому, на дату виходу другої частини не варто очікувати.

Який був успіх у стрічки Воркрафт: Початок?

На зборах у кінотеатрах він заробив 47,4 мільйона доларів у США та 391,7 мільйона доларів в інших країнах, загалом досягнувши позначки 439 мільйонів доларів по всьому світу.

Враховуючи виробничі витрати у розмірі 160 мільйонів доларів та додаткові 110 мільйонів доларів, витрачені на рекламу, фільму необхідно було зібрати від 450 до 500 мільйонів доларів, щоб окупитися та наблизитися до беззбитковості.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *