Щедрик: де можна подивитися, огляд на фільм, українська історія
Фото: FILM.UA Group

Щедрик: де можна подивитися, огляд на фільм, українська історія

Українська драма “Щедрик” (“Carol of the bells”), створена за підтримки уряду України у 2022 році, відкриває двері у світ трьох різних родин, які поєднує спільна трагедія — зміна репресивної машини СРСР на каральну систему Третього Рейху.

Фільм витканий зі співів української мелодії “Щедрик”, які об’єднали дітей з трьох різних сімей, надаючи їм тепло та спокій навіть у найважчі часи страждань та перетворень.

«Щедрик»: Об’єднання на фоні трагічних перипетій історії

Фільм можна подивитися за Максимальною підпискою на Megogo та на Sweet TV.

Megogo – Від 29 грн (HBO, Paramount+)

Sweet TV – 7 днів за 0 грн

“Щедрик” – це фільм, що відображає непрості і трагічні часи історії України, Польщі та Європи загалом. Сценарій фільму створений на основі подій, пов’язаних із репресіями СРСР та каральною системою Третього Рейху, історією трьох різних родин, що відображають життя людей з різних культур та національностей.

Про що фільм Щедрик?

Головна ідея фільму полягає в тому, що музика може мати потужну силу об’єднання. Українська колядка “Щедрик”, виконана дітьми з трьох різних родин, стає символом спільності та надії в найтемніші часи. Ця пісня, що теплою музикою обігрівала серця персонажів протягом всього життя, виступає як символ родинних зв’язків та людської солідарності, допомагаючи в переживанні страждань та війни.

Нижче можна подивитися головний уривок фільму, як радянські солдати відносилися до української культури.

У фільмі звертається увага до важливості збереження культурної спадщини та спільного історичного досвіду різних народів. Він надає можливість глядачам зануритися в складний світ минулого, підкреслюючи, що навіть у найтемніші часи, спільність та людська згуртованість можуть стати силою, яка протистоїть випробуванням.

Зі своїм глибоким сюжетом та акторським складом, “Щедрик” відображає важливу історію, яка залишається актуальною й до сьогоднішнього дня, нагадуючи нам про важливість згуртованості та пам’яті у вирішальні моменти нашого життя.

Творці фільму Щедрик

Режисер-постановник Олеся Моргунець-Ісаєнко привніс у фільм глибокий зміст та емоційну силу, які розкривають взаємини між різними культурами та людьми в умовах геополітичних турбулентностей минулого.

Актори фільму Щедрик

Щедрик: де можна подивитися, огляд на фільм, українська історія
Яна Корольова головна героїня фільму “Щедрик”. Фото FIlm.ua

У головних ролях відмінності і спільність героїв прекрасно втілені акторським ансамблем, до якого входять Яна Корольова, Поліна Громова, Євгенія Солодовник, Христина Ушицька, Йоанна Опозда, Андрій Мостренко, та інші талановиті артисти.

Фільм “Щедрик” розповідає важливу історію про єдність у важкі часи та важливість людських зв’язків, змальовуючи переплетення долей історичних персонажів в контексті непростих подій.

Чи є фільм Щедрик на Нетфлікс?

З 13 грудня цей рушійний та емоційно заряджений фільм буде доступний на платформі Netflix, пропонуючи глядачам не лише розширення світогляду, але й можливість відчути могутність гармонії серед хаосу минулого.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *