Платонічні стосунки продовжено на 2 сезон: дата виходу

Платонічні стосунки продовжено на 2 сезон: дата виходу

Платонічні стосунки” продовжується: Сет Роген та Роуз Бірн повертаються для другого сезону на Apple TV+. Про це офіційно наприкінці грудня оголосила платформа.

На велику радість фанатів, Apple TV+ офіційно підтвердило продовження комедійного серіалу на другий сезон. Ця новина надійшла всього через п’ять місяців після завершення першого сезону в липні, що свідчить про швидке рішення телеканалу.

“Ми в захваті від можливості продовжити розповідати історії з участю Сета, Роуз і всієї команди Apple TV+ та Sony”, поділилися співтворці шоу, Нік Столлер і Франческа Дельбанко. “Спойлер до другого сезону: Вілл і Сільвія не збираються знову бути разом”.

Цей ситком з однією камерою, що стартував 24 травня, відновив дует Рогена та Бірн у ролях Вілла і Сільвії – “платонічну пару колишніх кращих друзів, що наближаються до середнього віку, які знову з’єднуються після тривалої розлуки”, як описує офіційний журнал. Люк Макфарлейн (Брати) зіграв чоловіка Сільвії, Чарлі, а Тре Хейл (Любов і монстри), Карла Галло (Кістки) і Ендрю Лопес (Блокери) доповнили ансамбль у першому сезоні.

Фінал сезону 12 липня показав стрибок у часі на один рік, коли наречена Вілла, Дженна, залучила Сільвію для організації весілля.

“З моменту дебюту перших епізодів “Platonic” на Apple TV+, глядачі по всьому світу були зачаровані веселим, надзвичайно приємним та тісним дружбою, яку Роуз і Сет втілили завдяки своїм харизматичним виступам”, прокоментував Метт Чернісс, керівник відділу програмування Apple TV+.

“Ми з нетерпінням чекаємо, коли глядачі побачать, як ці персонажі розбиратимуться з ще більшим комедійним хаосом у другому сезоні, завдяки нашим партнерам у Sony та винахідливому розуму Франчески та Ніка”.

Дата виходу 2 сезону Platonic

На даний момент офіційної дати виходу другого сезону не оголошено, тож фанати з нетерпінням чекають подальших деталей про повернення цього привабливого та жартівливого серіалу.

Де дивитися Platonic українською?

До серіалу відсутня українська озвучка.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *