Дім Надії Німеччина: де дивитися, скільки серій, все про серіал

Дім Надії Німеччина: де дивитися, скільки серій, все про серіал

Серіал “Дім надії”, Німеччина (Das Haus der Träume) 2022 року, який з грудня 2023 року транслюється на безкоштовному цифровому телебаченні в Україні.

Про що серіал Дім Надії Німеччина?

Це телевізійний серіал, який розгортається в Берліні 1920-х років, часі, що відомі своєю сліпучою привабливістю, але не лише через золоті часи. Тут панує бідність і злочинність, але серед цього хаосу головна героїня, Вікі, прибуває в місто, сповнена сподівань на краще життя і пошуках роботи.

Дім Надії Німеччина: де дивитися, скільки серій, все про серіал

Однак її мрії швидко розбиваються об реальність. Без житла та майна, вона знаходить роботу продавцем у новому розкішному універмазі, який щойно відкрили. Але навіть власники цього універмагу в боротьбі за виживання, так само, як і Вікі. Ситуація ускладнюється, коли Вікі закохується в безгрошового піаніста Гаррі, який, як виявляється, є сином її начальника Артура, власника універмагу.

Класові бар’єри стають перешкодою для цієї неможливої здавалося кохання, особливо через плани батька Гаррі. Так починається історія, яка завжди виглядає непройденою. Але незважаючи на це, або можливо, через це, вони проходять через десятиліття.

Де дивитися Дім Надії Німеччина

З грудня 2023 року серіал транслюється на телеканалі “Суспільне культура” українською, починаючи з першого сезону. Серіал виходить в денний час на телеканалі. Телепрограма телеканалу “Суспільне культура” можна подивитися тут, щоб спланувати свій час.

За кордом і в Україні можна подивитися цей канал на українських стрімінгових платформах: Megogo, Sweet TV, Youtv UA. Також, на платформах доступний архів ефіру.

Megogo – Від 29 грн (HBO, Paramount+)

Sweet TV – 7 днів за 0 грн

Можливо з часом, з’явиться запис цього серіалу в інтернеті безкоштовно.

Скільки всього серій і сезонів у серіалі Дім Надії?

Прем’єра 1 сезону відбулась 2022 року на німецькій платформі rtl.de. У першому сезоні вийшло 6 епізодів.

Другий сезон виходив з грудня 2022 по січень 2023, і також має 6 серій.

Серіал не має статус завершений. Тому 3 сезон планується випустити! Дата виходу 3 сезону “Дім Надії” Німеччина поки не відома. Слідкуй за оновленнями на tvshows.com.ua

“Дім Надії” Німеччина – Це унікальна історія, яка показує, як кохання може протистояти часу та обставинам і переживати всі випробування. Рейтинг серіалу тому підтвердження, за світовим порталом imdb.com має вище 7 балів. Тому радимо до перегляду всі українцям.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *