Тихоокеанський рубіж 3 дата виходу: все про франшизу

Тихоокеанський рубіж 3 дата виходу: все про франшизу

“Pacific Rim”, українською “Тихоокеанський рубіж” – це науково-фантастична франшиза, створена Гільєрмо дель Торо. Фільми цієї серії є епічні історії про боротьбу людства з величезними монстрами, відомими як кайдзю, за допомогою величезних роботів, званих ягерами. Нижче наведено огляд всіх частин цієї франшизи. Додатково сьогодні зупинимось на третій частині фільму “Тихоокеанський рубіж 3”, та чи можливе продовження і коли чекати?

Pacific Rim (2013) / Тихоокеанський рубіж

Тихоокеанський рубіж 3 дата виходу: все про франшизу

Цей фільм, режисований Гільєрмо дель Торо, є початком історії. Він встановлює світ, який постраждав від нападів кайдзю, і представляє головних героїв, пілотів ягерів, які борються із загрозою. Фільм слідує за пригодами Рейлі Біча, який відчуває психічний зв’язок з партнером у бою, і Мако Морі, новачка, який прагне стати пілотом ягеря.

Вийшов в Україні у кінотеатрах свого часу, та був дубльований українською.

Тихоокеанський рубіж: Повстання (2018)

Тихоокеанський рубіж 3 дата виходу: все про франшизу

Друга частина франшизи, режисована Стівеном S. Дайтном, розвиває історію через кілька років після подій першої частини. Світ знову під загрозою, коли Кайдз починають з’являтися знову. Фільм слідує за новим поколінням пілотів ягерів, включаючи Джейка Пентекоста, сина головного героя першої частини, який об’єднується з Мако Морі, щоб урятувати світ від нової загрози.

Також, доступний для перегляду українською в сегменті українського інтернету.

Тихоокеанський рубіж: Темна зона (анімаційний серіал, 2021-2022)

Тихоокеанський рубіж 3 дата виходу: все про франшизу

Цей анімаційний серіал, доступний на стрімінговій платформі Netflix, розвиває світ “Pacific Rim” у серіальному форматі.

Сюжет фокусується на брата і сестри, які намагаються вижити у світі, зараженому кайдзю, і використовують старий ягер, щоб захистити себе та інших. Кожна частина франшизи “Pacific Rim” продовжує та розширює історію про боротьбу людства за виживання проти величезних монстрів, створюючи захоплюючі бої та розвиваючи характери героїв у цьому футуристичному світі.

Серіал вийшов українською від інтернет студій “В одне рило”, HDrezka Studio.

Тихоокеанський рубіж 3 дата виходу

Тихоокеанський рубіж 3 дата виходу: все про франшизу

Всім цікавить, чи буде продовження у франшизи “Тихоокеанський рубіж”? Спробуємо дати відповідь нижче…

Друга частина фільму, продовження першого, під назвою “Тихоокеанський рубіж: Повстання” не зайшла глядачеві, провал у касових зборах і суперечливі рецензії, що в результаті призвело до скасування третьої частини основного фільмового серіалу.

Режисер першого фільму, Гільєрмо дель Торо, після цього вирішив приділити увагу іншим проектам, таким як “Форма води”.

Проте фанати цієї франшизи можуть досліджувати світ “Pacific Rim” через серіал на Netflix під назвою “Pacific Rim: The Black”.

Наразі немає офіційно підтвердженої дати виходу або підтвердження щодо “Pacific Rim 3” або будь-якого іншого продовження.

Незважаючи на обговорення та чутки щодо можливої третьої частини франшизи, жодних офіційних заяв не було отримано від залучених студій чи виробничих компаній.

Статус “Pacific Rim 3” залишається невизначеним, тому шанувальникам наразі залишається тільки чекати офіційних оновлень або оголошень щодо майбутнього фільму.

Кожна частина франшизи “Pacific Rim” продовжує та розширює історію про боротьбу людства за виживання проти величезних монстрів, створюючи гострі бої та розвиваючи характери героїв у цьому футуристичному світі.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *